Книги письменника - земляка

Post date: May 12, 2016 5:18:37 AM

Книги у подарунок від письменника - земляка

Напередодні Дня Перемоги до нашої бібліотеки завітав письменник – земляк, родом з села Капітанка, Голованівського району, Станіслав Рудик з гарними подарунками – виданнями своїх творів. Ім'я Станіслава Костянтиновича Рудика, заслуженого працівника народної освіти України, члена Всесвітньої асоціації ветеринарних анатомів, члена Європейської асоціації підготовки лікарів ветеринарної медицини, академіка АН ВШ України, доктора ветеринарних наук, професора добре відоме широкому колу вчених та практиків не лише в галузі ветеринарії та медицини, але й біології, зоології, а також тим, хто цікавиться питаннями охорони природи та історії. Станіслав Костянтинович прекрасний лектор, талановитий педагог, майстер своєї справи. У діяльності академіка, яка з неослабленою енергією продовжується, чітко знайшли свій виявив риси талановитого українського вченого, чудового педагога і організатора науки, письменника. Бібліотека щиро вдячна дарувальнику і впевнена, що ця добра справа повернеться до нього добром.

Рудик Станіслав. Повернення із забуття. - К.:Академія наук вищої освіти України. - 2012. - 153 с.

Вперше подається детальний життєпис Олександра Івановича Кандиби (О.Олеся) з дитячих років, періоду навчання в землеробному училищі, Харківському ветеринарному інституті, роботи на Київських різницях, служби у 1-й Дивізії Січових стрільців, еміграційний період.

Рудик Станіслав. Квіти у житті та побуті українського народу. - К.: "Аграр Медіа Груп", Національний університет біоресурсів і природокористування України. - 2013. - 240 с.

Книга присвячена найбільш поширеним рослинам, які займають особливе місце у житті та побуті українського народу.

Наведено дані відносно лікарських властивостей рослин, походження, використання в українському фольклорі.

Рудик Станіслав. Бур'яни у житті та побуті українського народу. - К.: "Аграр Медіа Груп", Національний університет біоресурсів і природокористування України. - 2015. - 200 с.

Книга присвячена найбільш поширеним бур'янам, які займають особливе місце у житті та побуті українського народу.

Наведено народні назви рослин, їх лікарські властивості та використання в українському фольклорі.

Рудик Станіслав. Там три верби схилилися... - К.: "Аграр Медіа Груп", Національний університет біоресурсів і природокористування України. - 2014. - 648 с.

Авторський життєпис Рудика Станіслава Костянтиновича - професора, журналіста, анатома, історика, фольклориста, мандрівника, Заслуженого працівника народної освіти України, академіка АНВО України, який проїхав дорогами Європи, Африки, Середньої Азії, Кавказу, пересікав пустелі Сахара та Кара-Кум, піднімався на Памір, милувався красою Байкалу та чарівною Україною.

Рудик Станіслав, Глухий Олександр. Становлення тваринництва та лікувальної справи на Синській землі (з найдавніших часів до сьогодення). - К.: "Аграр Медіа Груп", Національний університет біоресурсів і природокористування України. - 2016. - 297 с.

Подається історія становлення тваринництва та лікувальної справи Синської землі, яка знаходиться в межиріччі річок Синиця, Синюха, Південний Буг - центрі праукраїнської культури.