Круглі столи

Європейський тиждень місцевої демократії

Європейський тиждень місцевої демократії є щорічною загальноєвропейською кампанією, що включає національні і місцеві заходи, що проходять у всіх державах - членах Ради Європи з метою поширення інформації про можливості розвитку місцевої демократії і сприяння ідеї демократичної участі на місцевому рівні.

Саме в рамках Європейського тижня місцевої демократії, який проходить в Україні з 14 по 20 жовтня, в районній бібліотеці для дорослих ім. С.В. Шеврякова відбулося засідання круглого столу «Активне громадянство: голосувати, ділитись, брати участь». Для участі в обговоренні теми круглого столу було запрошено представників місцевої влади, політичних партій та громадських організацій. Мова йшла про те, що новий світ, який будується в Україні – це вміння вести діалог не тільки в коридорах влади, в коридорах інституцій, а перш за все, вміння спілкуватися з громадянином, з громадянським суспільством.

Є надія, що євроінтеграція дасть нам можливість переформувати Україну на новий лад і громадяни не будуть стояти осторонь від всіх важливих подій, що відбуваються в нашій державі.

До заходу працівники бібліотеки організували книжкову виставку: «Євроінтеграція України»

Через читання – до самовдосконалення та розвитку

В нашій бібліотеці проводиться велика і цікава робота щодо популяризації книги. Ми вчимо читачів отримувати задоволення від процесу читання, виховуємо шанобливе ставлення до книги. І все це завдяки тому, що до кожного заходу ми залучаємо власне самих учнів та їхніх батьків.

Поринути в чарівний світ книги та читання змогли учні НВК «Голованівської ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка – гімназії» разом зі своїми батьками під час «круглого»столу «Через читання – до самовдосконалення та розвитку». Мова йшла про те, що означає читання для учасників «круглого» столу. Батьки та діти ділилися враженнями про прочитані книги, розповідали про свої читацькі уподобання. Родзинкою заходу була демонстрація учнями своїх малюнків, де були зображені герої з улюблених книг, а також вдало розіграна театралізована сценка з шкільного життя по темі заходу.Активну участь в роботі «круглого» столу взяли класний керівник Медведчук М.П. та вчитель української мови та літератури Леонова Г.М., які зазначили, що такі заходи допомагають батькам привчати дітей до систематичного читання. Всі присутні отримали задоволення від спілкування.