Презентація Інтернет - центру в районній бібліотеці для дорослих

У рамках реалізації проекту Всеукраїнскої програми «Бібліоміст» в Голованівській районній бібліотеці для дорослих ім.С.В.Шеврякова для дітей

26 грудня 2012 року було урочисто відкрито Інтернет – центр, що дасть можливість громаді району безкоштовно користуватись Інтернетом. У районній бібліотеці для дорослих встановлено 3 комп’ютери з усім ліцензованим програмним забезпеченням та веб-камерами.

Така можливість з’явилася завдяки участі та перемозі вказаних бібліотеки у проекті «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету ІІІ».

Запашним короваєм та теплими словами вітали бібліотечні працівники району дорогих гостей.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Данилюк Г.С. та начальник відділу культури і туризму РДА Піщик Т.В. Із слів виступаючих, присутні дізнались про сприяння місцевої влади для цієї перемоги, про саму програму «Бібліоміст», про необхідність використання новітніх інформаційних технологій задля розвитку громади, почули слова теплої подяки бібліотекам – учасницям проекту за плідну співпрацю.

Увагу присутніх привернули вірші, музичні номери, у виконанні учнів Голованівської школи - гімназії, вихованців старшої групи дитячого садочку «Малятко», учнів будинку дитячої та юнацької творчості, які показали присутнім театралізовану сценку про Інтернет і стали першими користувачами відкритого Інтернет-центру

Подяку всім присутнім та учасникам презентації висловила начальник відділу культури і туризму РДА Піщик Т.В.

Всі виступаючі відмітили, що завдяки оснащенню бібліотек комп'ютерними технологіями та навчальними програмами для бібліотекарів, бібліотеки поступово перетворюються на сучасні громадські центри, підвищується їх роль у розвитку українського суспільства.