ТАЛЯР МИКОЛА ІВАНОВИЧ

Post date: Feb 27, 2012 11:13:38 AM

заслужений працівник сільського господарства

Народився в селі Молдовка Голованівського району, тут і розпочав свою трудову біографію рядовим колгоспником та доріс до головного інженера, переїздить до Капітанки, де чверть століття очолює колгосп «Пам'ять Леніна». За головування Миколи Івановича Капітанка досягла найвищого економічного розвитку: йшла інтенсивна розбудова приватного сектору, зведення будівель загального користування – клубу, школи, ФАПу, ферм, тракторного станку, доріг з асфальтовим покриттям, дитячого садка, відділення зв’язку, контори.

Таляр двічі обирався депутатом обласної ради. Нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора та орденом Миколи Чудотворця ІІ ступеню за примноження добра на землі.

У 2003 та 2005 роках його ім’я було занесено в книгу «500 впливових особистостей України, які внесли чималий вклад в розбудову держави».

За результатами роботи господарства М.І. Таляра у 1991 році нагороджено орденом Трудового Червоного Прапора, у 2002 році – Знаком пошани Міністерства аграрної політики України, а у 2004 році – Дипломом Всеукраїнського конкурсу «Успішний керівник» за особливий внесок у розвиток підприємства і галузі, нагрудним знаком «Успішний керівник» та присвоєно звання заслуженого працівника сільського господарства.