РЕШЕТЮК ЛАРИСА

Post date: Feb 28, 2012 11:11:38 AM

активістка жіночого руху

Наша чернігівська землячка Лариса Решетюк, активістка жіночого руху, добре відома як в Україні так і поза її межами. Вона є творцем першого в Східній Україні жіночого осередку «Союз українок». Вона лауреат республіканського конкурсу читців і обласної премії ім. М. Коцюбинського за пропаганду українського слова, учасник кількох міжнародних конференцій в Чехії та Канаді. Про неї писало багато газет та журналів. Пані Лариса й сама активно виступає в засобах масової інформації.

Народилася в селі Шепиловому, тут же закінчила школу, звідси поступила в театральний інститут. Потім життя її закинуло в далеке від рідних місць місто Чернігів. Тут знайшла роботу і свою долю – чоловіка Юрія Костарчука. Юрій Вікторович теж знана людина. Окрім того, що він займається наукою, кандидат фізико-математичних наук, він є першим заступником Конгресу Українських націоналістів Слави Стецько.

На рахунку нашої землячки багато добрих справ. Особливо вона пишається тим, що змогла створити обрядовий гурт, який проводить велику роботу по відродженню національних свят та обрядів.