Заходи щодо відзначення 95-річчя Голованівському району

Post date: Mar 7, 2018 7:46:54 AM

З ювілеєм, рідний краю!

Запрошуємо наших користувачів звернутися до краєзнавчого фонду бібліотеки,

який спонукає до пізнання рідного краю, бачення його краси та величі, виховання патріотичних почуттів.

  • У березні 2018 року наш район відзначає 95 років від дня створення, а 10 січня 2019 року виповниться 80 років з дня створення Кіровоградської області. Благословенна земля в серці України, по якій хлопчаком ходив геніальний Тарас Шевченко, яка виплекала і дала світові корифеїв українського театру, видатних класиків вітчизняної літератури, відомих в світі композиторів, музикантів, балетмейстерів, художників… Земля, яка продовжує обдаровувати неперевершеною енергетикою й натхненням творчі особистості. Ці дати для нашого краю є історичними та вікопомними. Святкувати ювілеї дуже приємно. А коли це ювілей краю, в якому ти народився і живеш, вдвічі приємніше. Наша бібліотека активно приєдналась до загальнорайонних заходів зі своєю святковою програмою: відділ абонементу організував постійно – діючу книжково – документальну краєзнавчу виставку - посвяту під назвою «Тобі, рідний краю, і честь, і любов!». На полицях виставки кожен читач зможе обрати те, що більше до душі: інформацію про сучасну Кіровоградщину, або військові історії про визволення краю, створення, розвиток та 95-річний ювілей району. Наша область має багату історію, літопис якої прикрашають численні яскраві історичні події та видатні особистості. На виставці представлені не лише книги, а й періодичні видання, статті з місцевої преси.
  • 5 березня в читальному залі для користувачів бібліотеки проведено огляд – презентацію «Увага! Нова краєзнавча книга!», особливу увагу в якому було приділено історичному календарю Кіровоградщини на 2018 рік;
  • започатковано створення інформаційно – меморіального буклету «Нашої історії рядки» та папок – досьє «Скарбниця талантів землі Голованівської», «Історичні пам'ятки нашого краю», «Цікаві факти про наш край».