Робота з молоддю

До мистецьких джерел

Джерело з під скелі б’є,

Немає спокою.

Напуває всіх щодня

Свіжою водою.

Н.Бондаренко

У Голованівській районній бібліотеці для дорослих ім. С.В. Шеврякова вже кілька років поспіль функціонує юнацький літературно – мистецький клуб за інтересами «Джерело». Вхід у клуб вільний, засідання завжди відкриті всім бажаючим.

Літературний клуб – це спільнота молодих людей, які люблять поезію, літературу, спілкування, випробовують себе в якості поета чи письменника. У роботі немає ніяких обмежень ні щодо мови, ні щодо видів та жанрів літератури. Тут можна почути вірші, пісні, оповідання, гуморески, отримати справжній майстер – клас від письменників – земляків, які є частими гостями клубу. Це зустрічі з Гараніним Володимиром Михайловичом, з Морозом Валентином Леонідовичом, з Піддубним Сергієм Васильовичом, Ковальчуком Миколою Силовичом.

У рамках засідань, які проходять щомісячно, відбуваються знайомства з творчістю сучасних українських письменників, обговорення та конференції книг нової хвилі української та світової літератури. Уже стали традиційними різноманітні літературні конкурси, що мають на меті як виявляти нові таланти, так і дати відчуття творчого змагання. Ці конкурси присвячені Л. Українці, Т.Г.Шевченку, Ліні Костенко і т.д.

У юних шанувальників поезії літературно – мистецького клубу «Джерело» Попкович Ольги, Свидюк Лариси, Демиденка Василя , Марченко Наталії і інших - різні обличчя, різні захоплення та інтереси… Але об’єднує їх одне – бажання виразити себе через слово. Їхні рядки - рядки їхніх сердець. Можливо їх імена згодом зазвучать, а клуб стане першою сходинкою до Парнасу.

Конкурсно - розважальна програма для юнацтва "Я і ти - мов дві зорі"