Трагедія під Іловайськом

Вшанували роковини трагедії під Іловайськом

29 серпня – народний День Пам’яті полеглих захисників України.

«Коли скінчиться ця війна? Напевно, це запитання хоча б раз, але виникало у кожного. А у декого – по кілька разів на день. Важко не запитувати себе (Бога, Всесвіт) знову і знову про це, коли чуєш новини про смерть військових і мирних мешканців, що стало вже щоденним, про зруйновані будинки, сотні тисяч переселенців і тисячі поранених у госпіталях по всій країні, коли купуєш ліки на схід і підписуєш листи для бійців на передовій…Навіть коли прогулюєшся літнім днем залитою сонцем алеєю, де так затишно пахне кавою, де лунає музика, а діти запускають в небо повітряні кульки, невпинно і гостро десь під шкірою пульсує це нове для нас знання – триває війна. Наша війна. На нашій землі. Не десь там і з кимось, а тут і з нами. Ця думка підточує серце. Лізе у сни. Витісняє якісь звичні бажання і плани…Коли вона скінчиться, ця війна?», - саме про це мова йшла під час проведення години пам’яті та вшанування роковин трагедії під Іловайськом.

Присутні відвідувачі бібліотеки, представники громадських організацій нашого селища під час проведення заходу, почули про тих, хто робив і робить героїчні вчинки, просто добре виконує свою роботу, залишається вірним присязі. Про силу, волю, мужність. Про Героїв. Тих, хто загинув, і тих, хто вижив, пройшов, пережив Іловайськ, Дебальцево…

Переглядом документальних відео сюжетів, презентацією літературних творів, що є в бібліотеці про ці буремні події сьогодення, бібліотекарі доповнили годину пам’яті та вшанування загиблих захисників України.

Узагальнюючи все те, про що було сказано під час проведення заходу, Гірбіченко Л.І., член районної ветеранської ради, яка відповідає за роботу з дітьми, побажала присутнім миру, злагоди, любити Батьківщину, та наближати перемогу над ворогом своїми достойними вчинками.

Хвилиною мовчання та наступним покладанням квітів, присутні вшанували пам’ять полеглих українців у війні з Росією 2014-2018рр.

Іловайські події варто пам'ятати не як трагедію, а як подвиг людей, які там загинули.

А головне — не забувати, що насамперед це військовий злочин квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)", і Кремль за це має відповісти!