Завершення Другої світової війни

Книжкова виставка-реквієм

«Друга світова війна: український вимір»

2 вересня 1945-го року - офіційна і загальновизнана дата завершення Другої світової війни. У цей день рівно у 9-й годині і 2 хвилини (за токійським часом) був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини - Японії.

Напередодні цієї історичної події у бібліотеці відбулася презентація книжкової виставки- реквієму «Друга світова війна: український вимір».

Під час проведення заходу, присутні користувачі бібліотеки, почули про той чорний і кривавий слід, який залишила Друга світова війна в Україні. На плаху війни, у вир якої українці потрапили не за власної волі, було покладено неосяжно велику кількість людських жертв.

Присутні погодилися, що сьогодні варто вкотре говорити про підсумки та значення Другої світової війни, тому що на нашій землі відбувається нова війна, затіяна Кремлем, знову гинуть українці: військові і мирне населення, руйнуються міста, села, діти не можуть піти до школи, в дитячі садочки, студенти навчатись у вузах…

Війна жорстока і не потрібна!