Всеукраїнський день бібліотек

Обласний форум бібліотекарів Кіровоградщини

2 жовтня 2018 року відбувся обласний Форум бібліотекарів Кіровоградщини. Велику спільноту бібліотечних працівників області вітали з Всеукраїнським Днем бібліотек і нагороджували почесними відзнаками обласної державної адміністрації та обласної ради перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Петрович Коваленко, голова обласної ради Олександр Анатолійович Чорноіваненко, директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації Валентина Григорівна Животовська, голова обласного комітету профспілки працівників культури Зоя Миколаївна Кадук.

Подарунком учасникам Форуму стала чудова концертна програма музичної школи №1 ім. Генріха Нейгауза, Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького.

Наша бібліотека і в цьому році була відмічена грамотою Кіровоградського обкому профспілки працівників культури за багаторічну просвітницьку, соціокультурну діяльність, популяризацію творчості класика української літератури М.Кропивницького, активну участь в житті місцевої громади та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. До грамоти додався і цінний подарунок: портативна станція для гаджетів, яка дасть ще більші можливості для належного обслуговування користувачів та проведення масових заходів.

Щиро вдячні обласному керівництву за увагу та високу оцінку нашої праці!

Всеукраїнський день бібліотек

Осіннє свято не одне! Та для бібліотечних працівників, читачів, відвідувачів, друзів та шанувальників друкованого слова, головне - Всеукраїнський день бібліотек. І навіть природа нам посприяла теплою осінньою дниною та барвами «бабиного літа». До нас на святкування прийшли керівники району, які докладають багато зусиль, щоб бібліотеки були багатофункціональними центрами розвитку громад, сучасними осередками дозвілля та просвітництва – заступник голови райдержадміністрації Бугаєнко О.П, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини РДА Піщик Т.В., ветерани культури району Гербіченко Л.І. та Олійник Л.О.

Свято бібліотек проводилось в читальній залі районної бібліотеки, куди зійшлися та з’їхались всі бібліотекарі району.

З вітальними, теплими словами звернулись до присутніх керівники району , голова профспілки працівників культури Тріщенко Л.М., запрошені гості. Грамоти та подяки, слова вдячності за плідну багаторічну працю та високі результати роботи з розвитку бібліотечної справи в районі прозвучали з вуст керівників району.

Святкування було теплим, душевним, цікавим в колі друзів та шанувальників бібліотек за чашкою чаю, кави, цукерок та святкового пирога.