Відкрий Європу для себе

Post date: Sep 26, 2017 8:44:50 AM

У третю суботу травня, починаючи з 2003 року, в Україні щорічно відзначається День Європи.

Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

До цієї дати працівники нашої бібліотеки взяли участь у проведенні районного євро фестивалю та для юнацтва організували і провели цикл заходів «Європейський Союз – дізнайтесь більше».

Щоб розкрити найцікавіші історичні, культурні, пам'ятні та найвизначніші місця країн Європи, познайомити з її видатними пам'ятками архітектури, мистецтва, культури та природи у читальному залі бібліотеки організовано книжкову виставку «Євроінтеграція України». Представлені на ній книги, буклети та періодичні видання не тільки запрошують у віртуальну подорож, а й пропонують перевірити свої знання про країни Європейського континенту.

Для учнівської молоді школи – гімназії та ПТУ №38 був проведений день дружби «Відкрий Європу для себе».

Під час заходу учні здійснили віртуальну екскурсію по Європі – відвідали Польщу, Італію, Францію та ознайомились з культурою, звичаями та традиціями цих країн.

Присутні взяли участь в музичному екскурсі «Історія Євробачення»: згадали українських співачок-переможниць пісенного конкурсу Руслану та Джамалу, а також переглянули відео конкурсу євробачення, який проходить зараз в Україні.

Наприкінці заходу учні поміркували, який внесок вони можуть зробити у розвиток нашої держави, щоб піднести її до рівня найрозвиненіших країн Європи.

А щоб щось залишилось на пам'ять про нашу зустріч, методист бібліотеки Тацієнко А.В. виготовила буклет методичних рекомендацій «День Європи – символ мирної моделі співпраці між державами», який було роздано присутнім на заході.