Ти гідний своєї країни!

Post date: Dec 7, 2017 11:21:10 AM

Щороку, 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

В рамках проведення відповідних заходів до цих дат, бібліотека стала учасником зустрічі з військовослужбовцем, учасником АТО, який захищав цілісність України, нашим земляком, випускником місцевої школи Панасюком Сергієм.

Своє захоплення і вдячність вояку адресували учні 10«Б» класу, їх батьки та класний керівник Медведчук М.П., які й організували цю зустріч. Зі словами подяки і гордості за наших земляків, що нині захищають Батьківщину, виступали учні. Сам же військовий був небагатослівними, інколи ледве стримував сльози. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих односельців у неоголошеній війні з Росією. Щоб відволікти солдата від нелегких спогадів і тривожних думок, учні класу поставили для нього концерт. Насамкінець вояку вручили квіти і побажали, щоб за час його відпустки бойові дії у зоні АТО закінчились.

Під час проведення заходу працівники бібліотеки продемонстрували відеофільм «Я тобі наказую жити!», бібліограф Каземірська С. С. запропонувала присутнім огляд літератури «Події, що змінили долю України».