«СНІД: любов романтична, а хвороба трагічна»

Post date: Dec 7, 2017 11:26:25 AM

Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, – це попередження всім про болючу рану суспільства - СНІД, який виник наприкінці ХХ сторіччя. І прикро те, що ми, як і багато років тому, не хочемо повірити, що проблема СНІДу і його наслідки безпосередньо стосуються кожного. Саме в цьому намагались переконати своїх користувачів -учнівську молодь 11 КК групи ПТУ №38 в Голованівській районній бібліотеці для дорослих ім. С. В. Шеврякова, де пройшла година - застереження «СНІД: любов романтична, а хвороба трагічна», яку було присвячено Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом за участю лікаря дерматовенеролога Голованівської ЦРЛ Брижатюк Олени Василівни, психолога ПТУ №38 Гордієнко Оксани Володимирівни та фахівців із соціальної роботи Голованівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей, та молоді Трушнікової Інни Ігорівни і Іванчишиної Надії Іванівни. Беручи участь у заході, підлітки мали можливість поспілкуватися з фахівцями і отримати професійні відповіді на запитання, стосовно проблем СНІДу. Учасники заходу обговорювали проблеми ВІЛ-інфікованих в Україні, боротьбу з цією страшною хворобою, як вберегтися від цього захворювання. Помічними при обговоренні теми стали вправи «Бінго», «Асоціації» та гра «Сміттєвий кошик», які провели фахівці центру соціальних служб. Під час заходу учні переглянули підготовлені бібліотекою соціальні ролики на тему «Що ми повинні знати про СНІД» .

Лікар зазначила, що вже створено ефективні ліки, які на тривалий час гальмують розвиток цієї страшної хвороби, але перш за все, кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе та своїх рідних від цієї хвороби.

Наприкінці заходу молодь отримала інформаційні пам'ятки - листівки «Єднаймося проти СНІДу», підготовлені працівниками бібліотеки, а також буклети по темі заходу від центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді. Годину – застереження супроводжував інформаційний стенд «Майбутнє вільне від наркотиків».