Бібліотека збирає друзів на День знань

Post date: Sep 26, 2017 8:52:51 AM

Щороку 1 вересня наша бібліотека збирає друзів на відкриття нового бібліотечного сезону. Цьогорічне свято присвячено Україні, її значенню у сім’ї європейських країн. Перший урок ми назвали «Я-українець! Я – європеєць!».

Цього року до нас завітали учні 10-х класів місцевої школи разом із своїми класними керівниками Медведчук М.П. та Криворучко М.М.

Учні читали вірші та прозу про Україну. Особливо натхненно звучали вони у виконанні Даші Фанти та Руслани Лівітчук. Даша написала і вперше продекламувала власний вірш «Моя Україна». Із великою увагою присутні слухали вірш Василя Симоненка «Україно, п’ю твої зіниці», який прочитала Руслана та прозові уривки із кіноповісті Олександра Довженка «Зачарована Десна» у виконанні учнів 10-го Б класу.

Змістовним доповненням до заходу став перегляд відео фільму «Незалежність: від 1991 до 2017 р.», який став своєрідним екскурсом у 26-річну історію України. Присутні з цікавістю переглянули історичні факти та поділилися своїм враженням. На останок, учні фотографувались у бібліотеці та поклали квіти біля пам’ятних знаків загиблим землякам у роки воєн, в яких вони брали участь.

Бібліотекарі виказали надію, що такі зустрічі у бібліотеці у новому навчальному році будуть частими, корисними та взаємно бажаними.