Українські вишиванки – наче райдуги світанки

Post date: May 20, 2016 5:17:20 AM

19 травня в Україні відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Це свято з'явилося всього 9 років тому, коли декілька десятків українських студентів одягли вишиванки і вийшли на вулиці своїх міст. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції - створення та носіння етнічного вишитого одягу. Як би складно не жили в різні часи українці, але натхнення до вишивання у них ніколи не згасало. Українська вишиванка це не просто вбрання українців ще з давніх давен це символ нашої державності, нашої країни! Саме вишиванка вирізняє українця з поміж інших націй! Свято не прив'язане до жодного державного чи релігійного.

В цей день кожен українець може одягти вишиванку вийти в ній на роботу, в університет, школу, чи садочок.

Працівники нашої бібліотеки теж долучились до цього свята, підтримавши головну ідею заходу - вдягнути цього дня вишиванку, національний український одяг, як символ єдності українського народу.

Одягайте вишиванку і Ви відчуєте енергетику пращурів, гордість за те що Ви належите до волелюбного українського народу, пізнаєте таємничу мову символів!