Тиждень права в бібліотеці

Post date: Dec 8, 2016 7:04:31 AM

В умовах формування правової держави і громадянського суспільства, з метою підвищення правової культури і розвитку правосвідомості населення в нашій бібліотеці стартував Всеукраїнський тиждень права (5-9 грудня). Як показує практика, добре знання тонкощів законодавства потрібно не тільки тим, хто зробив юриспруденцію своєю професією, але і кожному з нас у повсякденному житті. Тому бібліотека запросила своїх читачів, а також усіх зацікавлених, отримати докладну інформацію про свої права і свободи, зокрема, права жінок, національних меншин, право на доступ до інформації, вибір місця проживання, захист своїх прав у суді та органах МВС, та дізнатися ще багато цікавого.

Відтепер кожен відвідувач бібліотеки має змогу познайомитися з книжковою виставкою «Права людини: від витоків до сьогодення», на якій представлена література з різних галузей права.

В рамках програми тижня передбачено: вечір документального кіно «Права людини: український контекст», правовий круїз «Молодь у правовому полі», інформаційний гід по сайтах «Правова відповідальнісь неповнолітніх». Тиждень завершиться всеукраїнським уроком «Права людини».