Неопалима купина моя бібліотека…

Post date: Oct 21, 2016 7:38:54 AM

Осіннє свято не одне! Та для бібліотечних працівників, читачів, відвідувачів, друзів та шанувальників літературного слова, головне - Всеукраїнський день бібліотек. І навіть природа нам посприяла теплою осінньою дниною та барвами «бабиного літа». До нас на святкування прийшли керівники району, які докладають багато зусиль, щоб бібліотеки були багатофункціональними центрами розвитку громад, сучасними осередками дозвілля та просвітництва – заступник голови райдержадміністрації Бугаєнко О.П, депутат районної ради Голімбієвська Т.П, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини РДА Піщик Т.В., т.в.о. директора територіального центру Копієвська О.А. , педагог-організатор будинку дитячої та юнацької творчості Безкупська Є.Б., дружина письменника - земляка Шеврякова С.В., ім’я якого носить районна бібліотека для дорослих - Шеврякова Л.А. та ветеран культури району Гербіченко Л.І.

Свято бібліотек проводилось в читальній залі районної бібліотеки, куди зійшлися та з’їхались всі бібліотекарі району.

З вітальними, теплими словами звернулись до присутніх керівники району , голова профспілки працівників культури Тріщенко Л.М., запрошені гості. Грамоти та подяки, слова вдячності за плідну багаторічну працю та високі результати роботи з розвитку бібліотечної справи в районі на адресу працівників бібліотечної системи: Мартиненко Л.В., Нефедової В.П., Горбатюк Л.Д. та інших прозвучали з вуст директора районної бібліотеки Коваленко Н.Б.

Одним з приємних подарунків для бібліотекарів району стала передплата 2017 рік на районну газету «Чисте Джерело» від Голімбієвської Т.П. Святкування було теплим, цікавим в колі друзів та шанувальників за чашкою чаю, кави, цукерок та святкового пирога.