Мрію, щоб світ був з війною не знайомий

Post date: Jul 26, 2016 12:34:23 PM

Сьогодні день пам'яті та скорботи. В Україні вшановують жертв другої світової . У цей день у 1941 році війська німецької армії вторглися на територію колишньої УРСР.

Як і 75 роки тому на долю України припало величезне випробування. Зараз, у наші дні боротьба за свободу та єдність держави триває. Гинуть люди, страждає мирне населення. Через військові дії на Сході країни загинули вже сотні людей. Не повернулись додому шестеро наших земляків — жителів Голованівського району Голота І. І., Безверхній В.О., Громовий Д. В.,Романюк Ю.О., Коваленко І.І.,Крегул М.В.

Пам’ять про загиблих у Другій світовій війні 1941-1945 років, а також про всіх загиблих під час проведення антитерористичної операції на Сході України, присутня в бібліотеці учнівська молодь ПТУ №38 вшанувала хвилиною пам’яті «Мрію, щоб світ був з війною не знайомий», під час якої вшанували голованівців, що пішли в перші дні війни на фронт. Присутні познайомилися з матеріалами папки-накопичувача «Історія Голованівщини», де є розділ «Перші дні війни на Голованівщині» та переглянули відео «Так починалась війна».