«Молодь в правовому полі»

Post date: Dec 9, 2016 1:08:31 PM

Бібліотекарі спільно з заступником начальника відділу поліції Вільчинським В.В, інспектором поліції Шеремет А.С.,фахівцем центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді Леух А.Л, вчителем історії та права Голованівського НВК Скляровою Н.С провели правовий круїз «Молодь в правовому полі» для учнівської молоді 9 «А» класу та Всеукраїнський урок «Права людини» для 9 «В» класу. Читачам було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права дитини, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. Життєві приклади, конкретні ситуації які розглядалися під час зустрічі змусили замислитись учнів над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати. До уваги учасників заходів були представлені відеофільми «Правова відповідальність неповнолітніх» та «Діти за гратами».

Під час заходів проводились правознавчі ігри, вікторини. Право називатися «Кращий правознавець» завоював учень 9 «А» класу Захаренко Вадим, за що одержав приз від центру соціальних служб у справах сім'ї, дітей та молоді.

Працівники бібліотеки познайомили присутніх з книжковою виставкою «Права людини: від витоків до сьогодення», яка діяла протягом Тижня в бібліотеці. На ній були представлені новинки правознавчих видань із фонду бібліотеки. Ці видання сприятимуть поглибленню правових знань та формуванню правової культури наших читачів.