Майбутнє вільне від наркотиків

Post date: Apr 14, 2016 5:25:06 AM

Про наркоманію нині говорять у всьому світі. З нею пов'язують і падіння звичаїв, і зростання злочинності, і збільшення транспортних пригод на дорогах та ін. Ця проблема турбує політиків, медиків, соціологів, юристів, педагогів. За приблизними даними, у світі налічується понад один мільярд наркоманів. Це - соціальна трагедія.

Саме проблемі величезної ваги – наркоманії була спрямована дискусійна зустріч « Майбутнє вільне від наркотиків», яку організувала наша бібліотека для учнівської молоді ПТУ №38. До заходу залучили спеціалістів - консультантів з комплексних проблем наркоманії: лікаря нарколога ЦРЛ Кулика Сергія Валентиновича, психолога центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді Слободянюк Наталію Павлівну, інспектора, лейтенанта поліції Форосенко Юлію Сергіївну, начальника відділу кримінально – виконавчої інспекції Дем’янчик Валерію Валеріївну.

Метою зустрічі було: пропагувати здоровий спосіб життя, викликати в молоді негативне ставлення до наркоманії, до вживання наркотиків, які завдають великої шкоди здоров’ю людини. Запрошені гості розповіли про шкідливий вплив на організм людини наркотичних речовин, про ті біди, які породжують наркотики, про причини залучення молоді до цього «страхіття». Присутні зрозуміли, як оцінюють дійсність люди, які вжили певну дозу наркотичних речовин, в якому емоційному стані вони знаходяться і як легко ними керувати наркоділкам, які заради особистого збагачення йдуть на страшний злочин – смерть молоді. Представники правоохоронних органів познайомили молодь з кримінальною відповідальністю за вживання наркотиків та їх розповсюдження та правовим аспектом цієї проблеми загалом, закликали до ведення здорового способу життя і відповідального ставлення до своїх вчинків. Під час проведення заходу психолог Слободянюк Н.П. провела серед присутніх соціологічне дослідження «Твоє відношення до наркотиків». Емоційний заряд для учнів дав відеоперегляд документального фільму «Ні наркотикам!» та мультфільму з даної тематики , який надала кримінально – виконавча інспекція. Учасники заходу добре усвідомили, що наркоманія – це жахливо! Наркоманія – це небезпечне явище, і боротьба з ним повинна бути безкомпромісною.