Книги у подарунок від письменника - земляка

Post date: May 12, 2016 5:24:26 AM

Напередодні Дня Перемоги до нашої бібліотеки завітав письменник – земляк, родом з села Капітанка, Голованівського району, Станіслав Рудик з гарними подарунками – виданнями своїх творів.

Ім'я Станіслава Костянтиновича Рудика, заслуженого працівника народної освіти України, члена Всесвітньої асоціації ветеринарних анатомів, члена Європейської асоціації підготовки лікарів ветеринарної медицини, академіка АН ВШ України, доктора ветеринарних наук, професора добре відоме широкому колу вчених та практиків не лише в галузі ветеринарії та медицини, але й біології, зоології, а також тим, хто цікавиться питаннями охорони природи та історії.

Станіслав Костянтинович прекрасний лектор, талановитий педагог, майстер своєї справи. У діяльності академіка, яка з неослабленою енергією продовжується, чітко знайшли свій виявив риси талановитого українського вченого, чудового педагога і організатора науки, письменника. Бібліотека щиро вдячна дарувальнику і впевнена, що ця добра справа повернеться до нього добром.