День воєнної поезії в бібліотеці

Post date: May 12, 2016 5:25:41 AM

З року в рік відходять в глибину віків події Другої cвітової війни. Все більше часу віддаляє юне покоління від тих трагічних днів нашої історії. Змінюється відношення до війни у сучасному суспільстві. Але пам’ятати і знати про це має кожен. І саме книги допомагають доторкнутись до героїчних сторінок, зрозуміти наскільки був важким шлях до Перемоги.

Особлива атмосфера панувала цього дня у бібліотеці. Присутні ніби занурилися у ті далекі часи. Як звісточки з фронту, пролунали проникливі вірші про війну у виконанні учнів ПТУ №38, місцевої школи, запрошених на захід гостей.

Увазі глядачів були представлені поетичні твори Олеся Гончара «Танкіст», К. Симонова «Жди меня, и я вернусь…», Миколи Негоди «Степом, степом…» у виконанні учнів гр. 11 ОКС Сімченка Олега, Кабацюри Дмитра, Кравця Михайла, які намагалися передати усю гамму почуттів, що переповнювали душі захисників. Не менш проникливо, душевно і з любов'ю пролунали вірші Ліни Костенко, Саломеї Неріс та інших поетів воєнної та післявоєнної пори у виконанні учениці 10 - го класу Гайдай Віри, учениці 9 «Б» класу Порожнюк Світлани, учениць ПТУ №38 Івчик Аліси, Охрімович Лариси, Пастіки Каріни та інших учасників акції. Здавалося б, тяготи і страждання воєнного часу не залишили місця для радості... Але серед поетичних творів воєнних років було багато віршів і пісень з гумором, що піднімали бойовий дух солдатів.

Глядацька аудиторія була в захваті від Василя Тьоркіна, жартівливий образ якого майстерно втілила вихованка будинку дитячої та юнацької творчості Александрова Сніжана. До акції долучились 52 читачі - молоді. Учасники акції показали себе справжніми акторами. Протягом тижня користувачі бібліотеки знайомились з літературою книжкової виставки «Війна у пам'яті – біль у серці».