Знову покликав дзвоник до школи, до бібліотеки!!!

Post date: Sep 3, 2015 10:44:41 AM

Осі і проминуло красне літечко! Нумо друзі до школи! Традиційно, перший урок у цьому навчальному році учні місцевої школи – гімназії провели у нашій бібліотеці. У святково прикрашеному читальному залі на учнів 8-Б класу (класовод Медведчук М.П.), чекали бібліотекарі та запрошені гості, щоб спільно взяти участь у проведенні уроку патріотизму «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину». Кожне покоління людей проходить через свою низку проблем і випробувань, формулює свої відповіді на одвічні питання пошуку свого коріння, ідентифікації себе з народом: «Звідкіль я? Хто я в рідній стороні?», тривожно зазираючи у власне майбутнє: «Ким виросту?» - ці та інші запитання ставили перед собою учасники заходу і самі ж на них відповідали.

Прослухавши розповіді бібліотекарів та запрошеного активіста волонтерського руху в Україні Томашевського В.Б., учні осмислювали необхідність і сутність патріотизму, особливо сьогодні, слухали пронизані патріотизмом вірші Ліни Костенко, Дмитра Павличка, пісні у виконанні українських гуртів «Тартак» та «С.К.А.Й.», разом з ними співали пісень «Ніхто крім нас» та «Україно!».

На завершення заходу від учнів звучали слова вдячності та шани всім тим, хто поліг, захищаючи нашу Батьківщину, виявляючи почуття патріотизму до рідної землі, до свого народу; тим, хто зараз знаходиться на передовій лінії боротьби та мир; тим, хто серед нас докладає всіх зусиль, щоб як найшвидше в Україні запанував мир і спокій.