У бібліотеці дивилися фільм про легендарних кіборгів

Post date: Jun 10, 2015 5:16:31 AM

На виконання доручення голови Кіровоградської облдержадміністрації С.Кузьменка щодо організації в області публічних переглядів відеофільму «Аеропорт. Той день», у читальному залі районної бібліотеки відбувся публічний перегляд документального фільму «Аеропорт.Той день». Це був відкритий показ про звитягу тих, кого назвали «кіборгами».

Перед початком показу фільму заступник голови райдержадміністрації Бугаєнко О.П. наголосила у важливості проведення подібних заходів та зазначила, що ми всі повинні розуміти, що на сході України війна, що нашим захисникам там важко, кожен з українців зобов`язаний зробити свій вклад, допомагати їм. Такі фільми допомагають краще усвідомити всю глибину проблеми, не дають про неї забути. Дуже добре, що сьогодні у залі була присутня молодь, адже «кіборги» за їхню мужність, за патріотизм є прикладом, гідним наслідування та найвищого пошанування.

Присутні: керівники організацій, військові, представники громадських організацій, молодь, окремі глядачі після перегляду відеофільму відзначили: «Сьогодні громадськість на власні очі могла побачити, як все відбувалося насправді. Що в жовтні 2014 року сепаратисти захопили велику частину аеропорту і намагалися йти в наступ, але потім, отримавши підкріплення бійцями 95 окремої аеромобільної бригади, «кіборги» вистояли. І ще довго, доки не зруйнувалась сама будівля, воїни не відступали. Для нас кожен з них – герой!».

Бібліотека і на далі буде продовжувати відкриті перегляди документального фільму «Аеропорт. Той день».