Хрещення Київської Русі - України

Post date: Jul 28, 2015 12:16:26 PM

28 липня, православні українці відзначають День Хрещення Київської Русі-України та День рівноапостольного князя Володимира Великого. Ця подія відзначається в Україні згідно з Указом Президента № 668/2008 від 25 липня 2008 року щорічно в цей день. Цього ж дня Православна церква вшановує пам’ять рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Русі, з дня упокоєння якого цьогоріч виповнюється 1000 років. Сьогодні, у читальному залі Голованівської районної бібліотеки для дорослих ім.С.В.Шеврякова відбулося засідання круглого столу, присвяченого цим двом визначним датам.

На зустріч до читального залу бібліотеки було запрошено державних службовців, представників організацій селища, громадськість, працівників закладів культури району та ін.

Із вступними словами до присутніх звернулися заступник голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П. та начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Піщик Т.В.

Круглий стіл було проведено у формі інформаційної години з використанням сучасних комп’ютерних технологій. Ведучою заходу, директором бібліотеки Коваленко Н.Б., велась мова про нелегкий історичний шлях щодо запровадження християнства в Київській Русі-Україні. Змістовний огляд літератури надала присутнім завідуюча відділом обслуговування бібліотеки Холостова Л.Є. Присутні також переглянули відеофільм та познайомились з книжково – документальною виставкою «Дорогою віри».