Сообщение без заголовка

Post date: Jul 28, 2015 10:42:55 AM

Успіх!

Книга!

Молодість!

Книга і молодь – тема невичерпна і актуальна в усі часи. Особливо злободенна вона для нашої держави. Давно відома істина: від того, що і як читає молодь, залежить майбутній інтелектуальний і економічний потенціал суспільства .

До Міжнародного дня молоді, в рамках функціонування літнього читацького салону «Територія вільного читання», Голованівська районна бібліотека для дорослих організовує книжковий фестиваль «Молодість. Читання. Успіх». Мета якого - розкрити перед молодим читачем багатство літературного різноманіття, повернути повагу молоді до книги та читання. Девіз фестивалю – «Ми любимо паперову книжку! Ми любимо читати!». Бібліотекарі порадують гостей фестивалю різноманітними «інформкоктейлями», «книжковими перегонами», конкурсами, презентаціями книжкових виставок, вікторин, міні – акціями.

Новацією фестивалю буде відкриття «Бібліо - кафе» з дегустацією літературних новинок, в якому бібліо – офіціант замість блюд пригощатиме відвідувачів книгами на різні смаки, ну а фішкою свята, сподіваємося, стане «Книжкове конфетті», в якому до цукерок буде прикріплено фантики з кольоровими рекламами книг і журналів для молоді, відгуками про прочитані книги, слоганами із запрошенням до читання, адресою бібліотеки. Цукерки з книжковою рекламою учасники акції зможуть взяти з собою, щоб запропонувати своїм друзям і знайомим «покуштувати солодкий смак книги і читання».

Сподіваємося, що від фестивалю буде отримано чимало позитиву та гарних вражень