Майдан: Революція Гідності

Post date: Feb 20, 2015 12:59:46 PM

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, Указом Президента України Петра Порошенка “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”, встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

Назавжди в пам’яті українського народу залишаться імена цих героїв та імена тих людей, які і сьогодні захищають цілісність та єдність нашої держави на сході України.

З цієї нагоди у районній бібліотеці для дорослих учні 11 класу місцевої школи спільно з бібліотекарями, працівниками районного будинку культури, музичної школи провели літературно – музичну композицію «Є на землі країна Україна із серцем, що йменується Майдан», присвячену вшануванню Героїв Небесної Сотні. Ведучі у слайдах, віршах та відео відтворили події листопада 2013 – лютого 2014 року, адже за ці три місяці Україна прожила цілу історичну епоху, хрещену водою і вогнем. А тих, хто гинув за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину назвали Небесною Сотнею.