День Гідності та Свободи

Post date: Nov 24, 2015 8:21:38 AM

Після подій 2013-го - 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації «братнім російським народом» Кримського півострова, частин Донецької та Луганської областей, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належну шану патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 років стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, було встановлено в Україні День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.

З цієї нагоди в приміщенні будинку дитячої та юнацької творчості відбулося ряд заходів за участю представників влади, громадськості, воїнів АТО, учнівської молоді.

Наша бібліотека також взяла участь у проведенні цих заходів. Так, 20 листопада відбулась презентація документальної виставки «Майдан: Революція Гідності», біля якої бібліограф Каземірська С.С. провела огляд літератури.