Бібліотечний ярмарок у Кіровограді

Post date: Nov 30, 2015 6:37:53 AM

26 листопада в обласній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського відбувся ОБЛАСНИЙ ЯРМАРОК СОЦІАЛЬНИХ ІННОВАЦІЙ під назвою «Формування громадянської позиції, національної свідомості, культури і духовності», під час якого були відзначені кращі бібліотечні ініціативи. Ярмарок відбувся в рамках науково-практичної конференції «Соціальна відповідальність бібліотек в умовах сучасних викликів. Стратегічний орієнтир діяльності».

Усі представлені на Ярмарок інновації розкривають роботу бібліотек усіх районів Кіровоградщини спільно з місцевою громадою і спрямовані на покращення якості життя місцевих мешканців. На Ярмарку бібліотеки презентували власну роботу усім присутнім, а кращі інновації отримали відзнаки компетентного журі. Також для учасників Ярмарку було передбачено приз глядацьких симпатій, тобто усі відвідувачі отримали спеціальні стікери, якими кожен відзначив саме ту інновацію, яка, на його думку, є найкращою, найцікавішою, найпотрібнішою громаді.

Бібліотечні заклади нашого району були представлені на Ярмарку Пушківською сільською бібліотекою (бібліотекар Король І.А.), яка стала переможцем районного конкурсу інновацій. Ірина Анатоліївна презентувала свою інновацію «Бібліотека – територія творчого єднання обдарованих дітей» і отримала «симпатію» від директора обласної бібліотеки для юнацтва та вдячність за роботу всіх бібліотекарів Голованівщини. На Ярмарку бібліотекаря із с.Пушкове підтримували спеціалісти із районної бібліотеки: методист Тацієнко А.В. та бібліограф Каземірська С.С.

Ярмарок пройшов жваво і насичено, запрошені могли ознайомитися і оцінити інновації, які запровадили бібліотекарі спільно з небайдужими мешканцями місцевих громад, для того, щоб життя стало кращим і світлішим у своєму місті чи невеличкому селищі.