В літо з книжкою, а «Формат не має значення!»

Post date: May 30, 2014 12:13:51 PM

Відпустки, канікули, численні поїздки, враження, зустрічі.

Але, на жаль, не у всіх є можливість виїхати на відпочинок із галасливого міста, закономірно виникає питання: як у рідному місті відпочити з користю, чим зайнятись, що зробити для того, щоб відпочинок був у задоволення.

У цьому році бібліотека для своїх читачів проводить літню акцію «Бібліотека@: читай! Формат не має значення!»

Мета акції: збільшення суспільного інтересу до читання та книги, залучення до читання дітей, підлітків, молоді, а також доступність книги до якомога більшої кількості читачів.

У програмі проведення акції: презентація літнього читання, зустрічі на «читацькій галявині», виставка книг по шкільній програмі, година читацьких порад, перегляди літератури, презентації нових надходжень, дні «жіночої», «чоловічої», «молодіжної» літератури, вечір на честь лідера літніх читань.

Попереду ще багато погожих днів, тож приєднуйтесь до тих, хто любить і цінує книгу! Ви переконаєтесь, що відпочинок з книгою може бути захоплюючим, цікавим, пізнавальним, корисним.

Ми – за читання, і хочемо, щоб літературних фанатів стало ще більше! Мандруйте разом з героями книг, читайте, а «Формат не має значення!»