Навчання традиційне, форми інноваційні: Бібліотекарі району навчаються

Post date: Oct 29, 2014 11:55:38 AM

Сьогодення диктує необхідність змін в бібліотечній діяльності з активним впровадженням інноваційних форм і методів роботи. Тож, бібліотечні фахівці району усвідомлюють, що якість обслуговування користувачів бібліотеки в першу чергу залежить від рівня професійної підготовки кадрів. Чим вище рівень професіоналізму, ширше кругозір бібліотекаря, тим вище його готовність і вміння якісно та оперативно задовольняти інформаційні запити користувачів.

29 жовтня у Інтернет – центрі читальної зали Голованівської районної бібліотеки для дорослих, у рамках реалізації програми професійної підготовки для сільських бібліотекарів району «Професії необхідно вчитись!» за напрямком «Професійний злет», відбулись навчання у творчій лабораторії «Створення віртуальної виставки – інноваційний метод популяризації книги».

З питаннями, як організувати книжкові виставки, як зацікавити читача наявними в бібліотеці виданнями, особливостями організації нетрадиційних книжкових виставок, використання Інтернет технологій у виставковій діяльності, досвідом організації віртуальних бібліотечних виставок для різних категорій користувачів – ознайомили учасників творчої лабораторії методист районної бібліотеки для дорослих Тацієнко А.В. та бібліотекар інформаційних систем та мереж Ковбасюк Н.С., які провели для сільських бібліотекарів практичні заняття щодо створення віртуальних бібліотечних виставок.

На завершення навчання бібліотекарі обмінялись власним досвідом роботи.

Як підтверджує практика, такі навчання є прогресивною сучасною формою професійних навчань.