Книгу даруєш – країну рятуєш!

Post date: Sep 30, 2014 7:34:01 AM

(До Всеукраїнського дня бібліотек)

Бібліотека – це невичерпне джерело знань, храм духовності. Вона відкриває себе тисячам душ, сприяє фаховому зростанню, задовольняє інформаційні потреби своїх читачів.

Важко собі уявити, але в епоху інформаційних технологій та розвитку електронних носіїв бібліотеці бракує книжок, особливо сучасних українських видань: довідкових, науково – популярних. А фонд художньої літератури взагалі не може повністю задовольнити освітні, культурні потреби наших читачів. У зв’язку з цим, наша бібліотека неодноразово оголошувала акцію «Подаруй бібліотеці книгу!». Кожен працівник районної бібліотеки для дорослих та й кожен читач покладали великі надії на доброчинну акцію.

І ось результати: понад 200 новеньких книг з’явилось у бібліотеці завдяки нашим читачам. Бібліотека щиро вдячна всім, хто прийняв участь в акції. Найбільш активними дарувальниками були : Романюк П.А., Портненко С П., Піщик Т.В., Засовенко.Т., Тихан Г.Л., Піддубний С.В.,Вінницька Н.Д., Довга Р.С., Єлісеєва Н.Г., Караульний В., Головко С. та інші.

Кожен дар важливий для нас, адже він дає можливість продовжити життя книзі і ваші книги будуть знову і знову радувати читачів!

Призвіще того, хто подарував книгу бібліотеці легко встановити: на звороті титульної сторінки видання буде спеціальний дарчий напис. Тому кожен читач, до рук якого потрапило таке видання, знатиме її дарувальника. Крім того прізвища дарувальників будуть внесені в електронний каталог бібліотеки в рубрику "Дарчі видання" та розміщені на офіційному вебсайті бібліотеки. У читальному залі організована розгорнута постійно діюча виставка подарованих видань "Даруючи – збагачуємось!".

Увага! Акція триває!

Якщо у Вашій домашній бібліотеці є книги, якими Ви не користуєтесь, подаруйте їх бібліотеці, де вони знайдуть свого вдячного читача.

Зробіть добру справу – і Ви збагатите свій духовний, культурний рівень. Це так просто! Книги - подарунки приймаються у будь – якому відділі нашої бібліотеки.