Книга, літо і я

Post date: Sep 16, 2014 8:28:41 AM

Ось і літо пройшло… Настав час підведення підсумків літнього читання, яке проходило в рамках «бібліотечного бульвару»: «Бібліотек@»: читай! Формат не має значення», організованого районною бібліотекою для дорослих ім. С.В.Шеврякова.

Перше, і саме головне завдання читань під відкритим небом було – прочитати як можна більше розумних, добрих, цікавих книг. Це ж здорово, коли є люди, які люблять читати… І це не дивно, адже книга розвиває фантазію, допомагає пізнати себе і інших, скращує самотність, робить людей мудрішими. Перехожі мали змогу познайомитись із новинками літератури, і навіть ті, хто жодного разу не побував у бібліотеці, захоплено і з цікавістю гортали яскраві, цікаві книги та періодичні видання. У той же час діти активно слухали про улюблені книги своїх однолітків, обмінювались ідеями, коментували, жартували, відгадували літературні ребуси та кросворди. Учасники читань мали змогу весело і корисно провести час, беручи участь у пізнавально - розважальних заходах.

Особливістю цьогорічних літніх читань стало те, що в них взяли участь вимушені переселенці з Донецька та Луганська, для яких завжди гостинно відкриті двері нашої бібліотеки. Одні з них приходять до бібліотеки за книгами, переглянути пресу, інші – скористатися безкоштовними послугами Інтернет – центру, щоб поспілкуватися з рідними через соціальні мережі та скайп - зв’язок. За довіру бібліотекарів та добре слово підтримки, одна з переселенок Луганська подарувала бібліотеці книги на знак вдячності. Для працівників бібліотеки це найдорожчий подарунок. Ми дуже раді, що завдяки уставленій традиції щороку проводити «літні читання» на свіжому повітрі, у центральному парку відпочинку нашого селища, бажаючих читати стає все більше. А це означає, що читання, бібліотека для них стане приємною необхідністю.