День українського козацтва у районній бібліотеці для дорослих

Post date: Oct 20, 2014 7:40:26 AM

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва.

Все частіше ми звертаємось до наших витоків, історії нашої країни, козацької вольниці. Коріння нашої духовності у минулому, коли була ще ненька – мати Запорізька славна Січ. Вона – праматір української державності і реальна військово – політична сила України.

Запорізька Січ! Козацтво… Про найлегенедарніше минуле українського народу йшла мова під час відзначення Дня українського козацтва, який було проведено 10 жовтня 2014 року у районній бібліотеці для дорослих ім.С.В.Шеврякова з учнями 9 «Б» класу НВК «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка – гімназія». У програмі заходу бібліотекар Ковбасюк Н.С. запропонувала для перегляду учнівської молоді електронну презентацію «Володарі гетьманської булави». Це був перегляд слайдів історичних портретів гетьманів України та цікавий коментар про маловідомі факти з життя українських гетьманів, що продовжився захоплюючою відео інтернет – мандрівкою в історичну минувшину нашого краю.

Також вчитель історії Непом’яща Т.М. провела опитування серед учнів, що саме найбільше запам’яталося і сподобалось їм з отриманих під час заходу знань.

Захід підсилила організована і презентована присутнім книжкова виставка – інсталяція «Козацтво у слові письменному».