День дарування книг

Її Величність Книга. Даруймо!

Є свята, які народилися завдяки увазі ООН або інших громадських організацій до проблем міжнародного характеру, є державні свята, релігійні, професійні… Приємно, що наші читачі знають про ще одне свято. Починаючи з 2012 року, 14 лютого відзначається Міжнародний день дарування книг. Добрі справи робити завжди приємно! Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. У Голованівській районній бібліотеці для дорослих ім..С.В.Шеврякова організована акція «Подаруй бібліотеці книгу!». До проведення її долучились жителі нашого селища. Особливо ми вдячні нашим читачам Голімбієвській Т.П., Подлесній В.Г., Лівітчуку А.І.,Горецькому В.В.,Сухаїцькій С.А.,Грицюк І.В., які подарували бібліотеці книги та періодичні видання. Ми будемо щиро вдячні всім, хто продовжить цю добру справу. Подаровані видання є відчутним джерелом поповнення фонду. Акція проведена з нагоди Міжнародного дня дарування книг, та вона не є одноразовим формальним заходом, а триватиме протягом всього року. Наші дарувальники поповнили фонд бібліотеки на 145 приміників, це – твори художньої літератури, галузеві та періодичні видання. Відвідувачі бібліотеки зможуть переглянути їх на полицях постійно – діючої виставки – подяки «Райдужна палітра книжкових подарунків», організованої за підсумками Акції. В цей похмурий лютневий день об’єдналися два свята –День святого Валентина і Міжнародний День дарування книг, але і настрій і душу наших бібліотекарів зігріли увага і подарунки наших читачів – книги та солодощі у вигляді серця . Нагадуємо, що передати в дарунок книгу бібліотеці можна не тільки у святковий Міжнародний день дарування книг, а й у будь-який час. Не залишайтесь байдужими – бібліотеці потрібні нові книги!

14 лютого - Міжнародний день дарування книг!

Це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

Шановні наші читачі!

Районна бібліотека для дорослих ім. С.В.Шеврякова традиційно в лютневі дні проводить акцію “Подаруй бібліотеці книгу !”.

Долучаючись до проведення Міжнародного дня дарування книг,

пропонуємо Вам три простих способи відсвяткувати цей день:

1.Якщо маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними, – збагатіть їх гарними побажаннями і подаруйте бібліотеці! Ми впевнені, якщо цю добру справу зробить кожен,

багатшим стане бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші! Усі книги, подаровані нашій бібліотеці, будуть оформлені в окрему книжкову виставку та інформація про це буде висвітлена у ЗМІ та соціальних мережах.

2. Залучайте до цього свята друзів, у тому числі і через соціальні мережі!

3. Приєднайтеся до буккросингу, який діє за принципом «прочитав – передай іншому». Залиште прочитану книгу у людних місцях, щоб інші могли її прочитати, або передайте до нашої бібліотеки.

Приєднуйтесь до акції! Добрі справи робити приємно!

Будемо щиро вдячні за подаровані книги!