Художня творчість Олени Подкаури, стає все більш популярною серед жителів нашого селища. Прийшовши за книгами до бібліотеки, читачі не минають виставки її картин: захоплюються, цікавляться автором, виказують свою думку, пропонують, радять…От і цього дня прихильниками творчості Оленки стали працівники територіального центру з надання соціальних послуг населенню району на чолі з керівником- Ткач В.Л.

Виставка картин молодої, талановитої художниці із Голованівська Олени Подкаури, що вже кілька тижнів експонується в бібліотеці, набуває все нової і нової популярності. ЇЇ прихильниками стали не тільки відвідувачі бібліотеки, а й жителі селища та району.

Так, кілька днів поспіль, бібліотеку відвідували поет Капустін А.С., композитор Галюк М.Ф., учні місцевої школи та ПТУ №38, педагоги, державні службовці, люди літнього віку, службовці з різних організацій селища. Спілкуючись при зустрічі з шанувальниками творчості Олени, ми переконались в тому, що всі були одностайні в думці , що талановитих людей потрібно знати й шанувати…». Виставка продовжує функціонувати до кінця червня.

Як і очікувалось, сьогодні у нашій бібліотеці відбулось відкриття персональної виставки пейзажів Подкаури Олени. Захід відбувся у теплій атмосфері, присутні переглянули дві відеопрезентації "Мій життєвий і творчий шлях" у виконанні молодої художниці та "Чи є у неї Крила?" - представила колега - педагог Світлана Бак.

На останок всі присутні побажали Олені успіхів, творчого натхнення, здійснення мрій.

7 червня об 11.00 в читальному залі бібліотеки відбудеться презентація персональної виставки робіт молодої художниці, нашої краянки - Подкаури Олени.

Олена - людина з великим творчим потенціалом і широким спектром обдарувань. Крім роботи на педагогічній ниві, вона захоплюється живописом. Малювати почала ще в ранньому дитинстві. І відтоді не зраджувала своє захоплення, попри всю зайнятість вчителя англійської мови. Вона завжди знаходила і знаходить час для живопису — на відпочинку, у вихідні й святкові дні. Як художник, працює в різних техніках — олія, акварель, пастель, олівець, акрил. Чаруюча природа, душевні люди надихали її на творчість. Її твори – це погляд у самобутність українських звичаїв, сповнені філософського змісту. Це – мистецтво, що примушує людину думати.

Участь у презентації візьмуть батьки Олени, колеги, творча та обдарована молодь селища. Виставка буде функціонувати до кінця червня. Тож запрошуємо усіх бажаючих до ознайомлення з творчістю нашої землячки. Просимо інформувати своїх знайомих, організовувати екскурсії для дітей та молоді!