Glinojeck


 
  Glinojeck Firmy i Sklepy to strona przedstawiająca działalność gospodarcza w mieście Glinojeck. Witryna ta promuje usługi: usługi noclegowe, agroturystyczne, remontowe itp. oraz firmy, sklepy i restauracje funkcjonujące w miasteczku Glinojeck i jego okolicach. Glinojeck usługi noclegowe oraz Glinojeck pomoc drogowa to dziedziny działalności gospodarczej gdzie konkurencja jest największa. Na poszczególnych stronach witryny można znaleźć opisy, oferty, dane teleadresowe oraz zdjęcia. Główny kierunek naszych działań to przedstawienie i promowanie działalności gospodarczej w mieście Glinojeck. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapraszamy do współpracy. Informacje na temat usług i firm w Glinojecku znajdziemy na kanale YouTube Glinojeck, gdzie obok przedstawionej działalności gospodarczej umieszczone są wydarzenia związane z Glinojeckiem oraz inne prezentacje i filmy.
Glinojeck Skokland Dmuchańce - bardzo dobrym przykładem prowadzenia działalności w Glinojecku jest firma Skokland która organizuje i obsługuje różnego rodzaju pikniki integracyjne i rodzinne, imprezy dla dzieci i dorosłych, akcje promocyjne, festyny oraz imprezy kulturalne i kościelne. a Skokland zlokalizowana jest w Glinojecku na ulicy Wojska Polskiego 70 b. Swoje usługi firma prowadzi w większości na terenie województwa mazowieckiego, ale najczęściej Skokland gości w Warszawie, gdzie zorganizował kilkadziesiąt prestiżowych imprez z udziałem dzieci i dorosłych. Informacje na temat oferty i usług znajdziemy na stronie Dmuchańce Warszawa. Firma od początku swojej działalności postawiła na bezpieczeństwo, rzetelność, pełen profesjonalizm oraz solidność. Skokland działa na rynku od kilku lat i ma na nim niesamowicie silną pozycję. Wszystkie urządzenia wykorzystywane przez firmę na imprezach posiadają niezbędne atesty i ubezpieczenia. Skokland Dmuchańce to bardzo znana marka, która rozpoznawalna jest w całym kraju. Jest to firma z ogromnym doświadczeniem i jako jedna z nielicznych na rynku, umiejętnie i skutecznie potrafi połączyć dobrą zabawę z bezwzględnym bezpieczeństwem. Na obsługiwanych przez siebie imprezach, firma korzysta tylko i wyłącznie z markowych urządzeń, które są systematycznie sprawdzane pod względem technicznym i wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Zdecydowanie najważniejsze dla firmy jest bezpieczeństwo bawiących się na imprezach dzieci. Szczegółowe informacje na temat firmy Skokland Dmuchańce z Glinojecka znajdziemy na stronie firmowej  Glinojeck Dmuchańce

                           

Glinojeck Restauracja Kaktus - to profesjonalny organizator imprez okolicznościowych. Restauracja Kaktus w Glinojecku znana jest także z bardzo dobrego piwa, pizzy, gyrosa i niepowtarzalnego kebaba. Kaktus położony jest w centrum Glinojecka, przy drodze nr. 60, obok pomnika Edwarda Piątkowskiego i naprzeciw Urzędu Miasta i Gminy Glinojeck. Restauracja Kaktus spełnia wszystkie wymogi Sanepidu, a potrawy na imprezy ustalane są indywidualnie. Restauracja Kaktus w Glinojecku jest lokalem niepowtarzalnym i jest to jedno z najbardziej oryginalnych miejsc na kulinarnej mapie Polski. W 2012 roku Kaktus został gruntownie zmodernizowany, zamontowany został w restauracji nowoczesny piec do pieczenia pizzy. Restauracja to lokal uniwersalny i funkcjonuje jako bar, pizzeria oraz restauracja. Szczegółowe informacje odnośnie Kaktusa znajdziemy na stronie Restauracja Glinojeck .
  
                        

Glinojeck Zakład Pogrzebowy - to przedstawiciel branży pogrzebowej w Glinojecku. Zakład Pogrzebowy Bogdana Wernickiego to profesjonalna firma wykonująca kompleksowe usługi pogrzebowe, na terenie miasta i gminy Glinojeck, ale także na obszarze byłego województwa ciechanowskiego. Firma obecna jest od kilku lat i ma na nim mocną i ugruntowaną pozycję. Zakład swoje usługi wykonuje na najwyższym poziomie, charakteryzując się solidnością i uczciwością. Zakład Pogrzebowy Glinojeck położony jest w centrum miasta, na ulicy Kościelnej.
   
                   
                                                                                                                                                                                                                                       
Glinojeck Czyszczenie Mycie Kostki Brukowej  - to firma mająca swoją siedzibę na ulicy Wojska Polskiego w Glinojecku. Swoje usługi firma głównie na terenie miasta i gminy Glinojeck oraz powiatu ciechanowskiego. Do swoich usług firma używa markowego sprzętu do mycia wysokociśnieniowego, oraz preparatów i detergentów, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Firma z ulicy Wojska Polskiego w Glinojecku, specjalizuje się w tanim czyszczeniu i myciu kostki brukowej, powierzchni betonowych, elewacji oraz dachów i jest to najbardziej znana w swojej dziedzinie firma w gminie Glinojeck. Szczegółowe informacje i ofertę firmy znajdziemy na stronie Glinojeck Czyszczenie Kostki Brukowej.    
                                                                                              
                                                  
                                                                                

     
            
      Usługi Remontowo - 
      Budowlane Rembud
      Bogdan Śliwiński
      06 - 450 Glinojeck
      ul. Południowa 21a/45
      tel. 606 914 458 
    
 
      Usługi hydrauliczne
      Czesław Mańkowski
      06 - 450 Glinojeck
      ul. Broniewskiego 25
      tel. 692 314 237 
     Firma Usługowa GRANI
      Dariusz Sitek
      06 - 450 Glinojeck
      ul. Południowa 18 A/15
      tel. 504 071 637
 
 
      
       Usługi Remontowo-
       Budowlane
       Marek Milewski
       06 - 450 Glinojeck
       ul. Polna 2D/14
       tel. 606 880 581
      
      Usługi elektryczne
      Przezwajanie silników
      Krzysztof Szymański
      06 - 450 Glinojeck 
      ul. Leśna 17
      tel. 604 328 465  
  

      Kwiaciarnia Różyczka
      Iwona Purzycka
      06-450 Glinojeck
      ul. Płocka 10
      tel. 504 355 770