Glinojeck Firmy i Sklepy


 
  Glinojeck Firmy i Sklepy to strona przedstawiająca działalność gospodarczą w mieście Glinojeck. Witryna ta promuje usługi, firmy oraz sklepy i restauracje funkcjonujące w miasteczku Glinojeck i jego okolicach. W Glinojecku ze względu na korzystne położenie miasta i dobrze w nim rozwiniętą infrastrukturę, w niektórych dziedzinach działalności gospodarczej konkurencja jest bardzo duża, ale zdecydowanie największa jest, jeżeli chodzi o usługi fryzjerskie, noclegowe oraz pomoc drogową. Na poszczególnych stronach witryny można znaleźć opisy, oferty, dane teleadresowe oraz zdjęcia. Główny kierunek  działań strony to przedstawienie i promowanie działalności gospodarczej w mieście Glinojeck i zachęcenie do zapoznania się z ofertą i zaproszenie do współpracy. Informacje na temat usług i firm w Glinojecku znajdziemy na kanale YouTube Glinojeck, gdzie obok przedstawionej działalności gospodarczej umieszczone są wydarzenia związane z Glinojeckiem oraz inne prezentacje i filmy.

                     

Napisy Drewniane - to firma zlokalizowana w Glinojecku na ulicy Płockiej 8b. Firma zajmuje się wyrobem dekoracyjnych produktów z surowego drewna olchy, jesionu oraz sosny. Główna oferta napisów drewnianych to szyldy, banery, reklamy, portrety, stoły, napisy oraz  parapety. Firma na rynku wyrobów z drewna, obecna jest od kilkunastu lat i ma na nim bardzo mocną i ugruntowaną pozycję.

   
                      


Glinojeck Skokland Dmuchańce - bardzo dobrym przykładem prowadzenia działalności w Glinojecku jest firma Skokland która organizuje i obsługuje różnego rodzaju pikniki integracyjne i rodzinne, imprezy dla dzieci i dorosłych, akcje promocyjne, festyny oraz imprezy kulturalne i kościelne. a Skokland zlokalizowana jest w Glinojecku na ulicy Wojska Polskiego 70 b. Swoje usługi firma prowadzi w większości na terenie województwa mazowieckiego, ale najczęściej Skokland gości w Warszawie, gdzie zorganizował kilkadziesiąt prestiżowych imprez z udziałem dzieci i dorosłych. Informacje na temat oferty i usług znajdziemy na stronie Dmuchańce Warszawa. Firma od początku swojej działalności postawiła na bezpieczeństwo, rzetelność, pełen profesjonalizm oraz solidność. Firma z miasteczka Glinojeck działa na rynku od kilku lat i ma na nim niesamowicie silną pozycję. Wszystkie urządzenia wykorzystywane przez firmę na imprezach posiadają niezbędne atesty i ubezpieczenia. Skokland Dmuchańce to bardzo znana marka, która rozpoznawalna jest w całym kraju. Jest to firma z ogromnym doświadczeniem i jako jedna z nielicznych na rynku, umiejętnie i skutecznie potrafi połączyć dobrą zabawę z bezwzględnym bezpieczeństwem. Na obsługiwanych przez siebie imprezach, firma z Glinojecka korzysta tylko i wyłącznie z markowych urządzeń, które są systematycznie sprawdzane pod względem technicznym i wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Zdecydowanie najważniejsze dla firmy jest bezpieczeństwo bawiących się na imprezach dzieci. Szczegółowe informacje na temat firmy Skokland Dmuchańce z Glinojecka znajdziemy na stronie firmowej  Glinojeck Dmuchańce

                           

Glinojeck Restauracja Kaktus - to profesjonalny organizator imprez okolicznościowych. Restauracja Kaktus w Glinojecku znana jest także z bardzo dobrego piwa, pizzy, gyrosa i niepowtarzalnego kebaba. Kaktus położony jest w centrum Glinojecka, przy drodze nr. 60, obok pomnika Edwarda Piątkowskiego i naprzeciw Urzędu Miasta i Gminy Glinojeck. Restauracja Kaktus spełnia wszystkie wymogi Sanepidu, a potrawy na imprezy ustalane są indywidualnie. Restauracja Kaktus w Glinojecku jest lokalem niepowtarzalnym i jest to jedno z najbardziej oryginalnych miejsc na kulinarnej mapie Polski. W 2012 roku Kaktus został gruntownie zmodernizowany, zamontowany został w restauracji nowoczesny piec do pieczenia pizzy. Restauracja to lokal uniwersalny i funkcjonuje jako bar, pizzeria oraz restauracja. Szczegółowe informacje odnośnie Kaktusa znajdziemy na stronie Google Restauracja Glinojeck
  
                        

Glinojeck Zakład Pogrzebowy - to przedstawiciel branży pogrzebowej w Glinojecku. Zakład Pogrzebowy Bogdana Wernickiego to profesjonalna firma wykonująca kompleksowe usługi pogrzebowe, na terenie miasta i gminy Glinojeck, ale także na obszarze byłego województwa ciechanowskiego. Firma obecna jest od kilku lat i ma na nim mocną i ugruntowaną pozycję. Zakład swoje usługi wykonuje na najwyższym poziomie, charakteryzując się solidnością i uczciwością. Zakład Pogrzebowy Glinojeck położony jest w centrum miasta, na ulicy Kościelnej.
   
                   
                                                                                                                                                                                                                                       
Glinojeck Czyszczenie Mycie Kostki Brukowej  - to firma mająca swoją siedzibę na ulicy Wojska Polskiego w Glinojecku. Swoje usługi firma głównie na terenie miasta i gminy Glinojeck oraz powiatu ciechanowskiego. Do swoich usług firma używa markowego sprzętu do mycia wysokociśnieniowego, oraz preparatów i detergentów, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Firma z ulicy Wojska Polskiego w Glinojecku, specjalizuje się w tanim czyszczeniu i myciu kostki brukowej, powierzchni betonowych, elewacji oraz dachów i jest to najbardziej znana w swojej dziedzinie firma w gminie Glinojeck. Szczegółowe informacje i ofertę firmy znajdziemy na stronie Glinojeck Czyszczenie Kostki Brukowej.    
                                                                                              
                                                  
                                                                                

     
            

      Usługi hydrauliczne
      Czesław Mańkowski
      06 - 450 Glinojeck
      ul. Broniewskiego 25
      tel. 692 314 237 
     Firma Usługowa GRANI
      Dariusz Sitek
      06 - 450 Glinojeck
      ul. Południowa 18 A/15
      tel. 504 071 637   
      Usługi elektryczne
      Przezwajanie silników
      Krzysztof Szymański
      06 - 450 Glinojeck 
      ul. Leśna 17
      tel. 604 328 465