Glinojeck Restauracja Kaktus


    Witamy Państwa na stronie internetowej Restauracji Kaktus w miasteczku Glinojeck. Niewątpliwie to jedno z najbardziej oryginalnych miejsc na kulinarnej mapie Polski. Kaktus jako jedyna restauracja może zaskoczyć rozmaitością pomysłów oraz rozwiązaniami nawet dla najbardziej wybrednych gości. W swoim dorobku mamy organizację wielu prestiżowych przyjęć dla Klientów indywidualnych - imprezy dla dzieci, wesela oraz imprezy dla firm i organizacji. Całość wnętrza została zmodernizowana i dzięki kwiaciarni Różyczka stworzyliśmy wspaniałą atmosferę. Restauracja położona jest w centrum miasta Glinojeck, naprzeciw banku. Bardzo duży parking zapewnia łatwy i wygodny dostęp dla osób korzystających z transportu publicznego i prywatnego. Restauracja Kaktus to praktycznie same zalety, a mianowicie  bardzo smaczne potrawy, zawsze świeże piwo kuflowe, profesjonalna obsługa, bardzo duża sala, wspaniały kebab, gyros i oczywiście niepowtarzalna pizza. Odnośnie produkcji posiłków spełniamy wszystkie wymogi Sanepidu. Potrawy na imprezy ustalane są indywidualnie według upodobań i potrzeb naszego Klienta i dlatego też mają Państwo gwarancję, że impreza zorganizowana przez nas będzie niepowtarzalna. Jeśli chodzi Państwu o najlepsze fast foody, restauracje, kawiarnie i pizzerie, zimne piwo z beczki, a jesteście w mieście Glinojeck i jego okolicach,  zapraszamy do nas. 

  
                                

      Restauracja Kaktus  zlokalizowana jest w centrum miasta Glinojeck, naprzeciw Banku Spółdzielczego i w bezpośrednim sąsiedztwie
 pomnika pilota Edwarda Piątkowskiego. Dojazd do lokalu dogodny jest zarówno od drogi krajowej nr. 60 jak i ulicy ciechanowskiej.
 Glinojeck to miasto położone na zachód od Ciechanowa i leżące nad rzeką Wkrą, na Równinie Raciąskiej. Glinojeck zamieszkuje  ponad trzy tysiące mieszkańców. Położenie Glinojecka na skrzyżowaniu dróg krajowych nr. 60  Płock - Glinojeck - Ciechanów oraz  nr. 7 Warszawa - Gdańsk sprawiło, że Glinojeck jest dobrym i dogodnym obszarem dla inwestorów. W Glinojecku znajduje się około  dwustu miejsc noclegowych, kilka restauracji i kilkanaście sklepów, w tym cztery sieciowe: Groszek Żabka, Lewiatan i Biedronka.

        Kontakt        Lokalizacja       Kaktus na Facebooku                                          
           

Glinojeck Restauracja Kaktus Euro 2016

Ważne wydarzenia sportowe w Restauracji Kaktus.

    Fast foody 
   We wrześniu 2012 roku nasz lokal został w znacznym stopniu zmodernizowany, montaż bardzo nowoczesnego pieca do pieczenia pizzy. Teraz Kaktus to nie tylko Restauracja Glinojeck, ale także Pizzeria Glinojeck.
Pizza
Aktualnie w ofercie: Pizza Margarita ( ciasto, ser, oregano ),  Pizza Capriciosa ( ser, szynka, pieczarki, oregano), Pizza Pepe Roso (ser, salami, papryka, oregano), Pizza Hawajska (ser, szynka, ananas, brzoskwinia, oregano), Pizza Kebabowa (ser, kebab drobiowy, cebula, oregano), Pizza Własna Kompozycja.  
Kebab
Kebab z frytkami ( mięso drobiowe, frytki, kapusta biała, pomidor, ogórek, sos majonezowy )   Kebab w tortilli ( kapusta biała, mięso drobiowe, pomidor, ogórek, sos majonezowy, plecak pszenny: mąka pszenna, woda, przyprawy )
Gyros
Gyros z frytkami ( mięso drobiowe,frytki, kapusta biała, pomidor, ogórek, sos majonezowy )

                                                                                                          
        
                                                                                                                             

                                                                                                                                         
       
       
                                   
   
                                                                                               
 Strony internetowe Glinojeck:
 
    Firmy Glinojeck  - strona opisuje i promuje biznes miasteczka Glinojeck. Na stronie głównej i poszczególnych podstronach  znajdziemy opisane restauracje, dmuchańce, pizzerie, sklepy i usługi funkcjonujące w mieście Glinojeck i jego okolicach. Jedną z nich  jest Restauracja Kaktus, ostatnio nazywana Pizzeria Glinojeck, która ostatnio podjęła współpracę z firmą Skokland  Dmuchańce  Warszawa wykonującą swoje usługi w województwie mazowieckim i mieście stołecznym Warszawa. Skokland zajmuje się  organizowaniem imprez dla dzieci i dorosłych. Informacje na temat restauracji znajdziemy także na kanale Glinojeck YouTube.
 Pozytywnym przykładem prowadzenia działalności gospodarczej jest Warsztat Samochodowy Ogrodowa 9, który prowadzi swoje  usługi na terenie całego kraju, a w szczególności są to miejscowości Glinojeck, Baboszewo, Raciąż oraz Strzegowo. Firma zajmuje się  kompleksową naprawą samochodów,wulkanizacją oraz prowadzi usługę pomoc drogowa. Szczegóły o firmie na stronie  Pomoc  Drogowa Glinojeck.