Glinojeck Restauracja Kaktus


     Restauracja Kaktus w miasteczku Glinojeck, to niewątpliwie to jedno z najbardziej oryginalnych miejsc na kulinarnej mapie Polski.  Restauracja leży przy drodze krajowej nr. 60 Płock - Glinojeck - Ciechanów. Kaktus jako jedyna restauracja może zaskoczyć rozmaitością pomysłów oraz rozwiązaniami nawet dla najbardziej wybrednych gości. Działalność lokalu jest bardzo elastyczna, zależnie od potrzeb Klienta Kaktus może funkcjonować jako bar, pizzeria lub restauracja. W swoim dorobku mamy organizację wielu prestiżowych przyjęć dla Klientów indywidualnych - prywatki, stypy, komunie, chrzciny, osiemnastki, imprezy dla dzieci, wesela oraz imprezy dla firm i organizacji. Restauracja położona jest w centrum miasta Glinojeck, naprzeciw banku oraz sklepu sieciowego Lewiatan. Bardzo duży parking zapewnia łatwy i wygodny dostęp dla osób korzystających z transportu publicznego i prywatnego. Restauracja Kaktus to praktycznie same zalety, a mianowicie  bardzo smaczne potrawy, zawsze świeże piwo kuflowe, profesjonalna obsługa, bardzo duża sala, wspaniały kebab, gyros i oczywiście niepowtarzalna pizza. Odnośnie produkcji posiłków spełniamy wszystkie wymogi Sanepidu. Potrawy na imprezy ustalane są indywidualnie według upodobań i potrzeb naszego Klienta i dlatego też mają Państwo gwarancję, że impreza zorganizowana przez nas będzie niepowtarzalnaRestauracja Kaktus jest bardzo dobrym miejscem na spotkania w gronie przyjaciół i bliskich, turystom i podróżnym przybliża natomiast typową polską gościnność. W momencie przekroczenia progu restauracji każdy poczuje niezapomnianą atmosferę, która będzie towarzyszyła na bardzo długo. Jeśli chodzi Państwu o najlepsze bary, fast foody, restauracje, kawiarnie i pizzerie, zimne piwo z beczki, a jesteście w mieście Glinojeck i jego okolicach,  zapraszamy do nas. 
Kaktus obecny jest także na Facebooku, na stronie Restauracja Glinojeck.

  
                                

      Restauracja Kaktus  zlokalizowana jest w centrum miasta Glinojeck, naprzeciw Banku Spółdzielczego i w bezpośrednim sąsiedztwie
 pomnika pilota Edwarda Piątkowskiego. Dojazd do lokalu dogodny jest zarówno od drogi krajowej nr. 60 jak i ulicy ciechanowskiej.
 Miasto Glinojeck - pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z 1403 roku, wtedy Glinojeck był własnością szlachecką i należał do   powiatu Sulerzyż. W następnych latach miejscowość należała do różnych właścicieli. Przez bardzo długi okres czasu Glinojeck należał   do rodziny Glinojeckich. 
 Glinojeck to miasto położone na zachód od Ciechanowa i leżące nad rzeką Wkrą, na Równinie Raciąskiej. Glinojeck zamieszkuje  ponad trzy tysiące mieszkańców. Położenie Glinojecka na skrzyżowaniu dróg krajowych nr. 60  Płock - Glinojeck - Ciechanów oraz  nr. 7 Warszawa - Gdańsk sprawiło, że Glinojeck jest dobrym i dogodnym obszarem dla inwestorów. W Glinojecku znajduje się około  dwustu miejsc noclegowych, kilka restauracji i kilkanaście sklepów, w tym cztery sieciowe: Groszek Żabka, Lewiatan i Biedronka. 


        Kontakt        Lokalizacja       Menu - Cennik                                        
           

Glinojeck Restauracja Kaktus Euro 2016

Ważne wydarzenia sportowe w Restauracji Kaktus.

    Fast foody 
   We wrześniu 2012 roku nasz lokal został w znacznym stopniu zmodernizowany, montaż bardzo nowoczesnego pieca do pieczenia pizzy. Teraz Kaktus to nie tylko Restauracja Glinojeck, ale także Pizzeria Glinojeck.
Pizza
Aktualnie w ofercie: Pizza Margarita ( ciasto, ser, oregano ),  Pizza Capriciosa ( ser, szynka, pieczarki, oregano), Pizza Pepe Roso (ser, salami, papryka, oregano), Pizza Hawajska (ser, szynka, ananas, brzoskwinia, oregano), Pizza Kebabowa (ser, kebab drobiowy, cebula, oregano), Pizza Własna Kompozycja.  
Kebab
Kebab z frytkami ( mięso drobiowe, frytki, kapusta biała, pomidor, ogórek, sos majonezowy )   Kebab w tortilli ( kapusta biała, mięso drobiowe, pomidor, ogórek, sos majonezowy, placek pszenny: mąka pszenna, woda, przyprawy )
Gyros
Gyros z frytkami ( mięso drobiowe,frytki, kapusta biała, pomidor, ogórek, sos majonezowy )

                                                                                                          
        
                                                                                                                             

                                                                                                                                         
       
       
                                   
   
                                                                                               
 Strony internetowe Glinojeck:
 
    Firmy Glinojeck  - strona opisuje i promuje biznes miasteczka Glinojeck. Na stronie głównej i poszczególnych podstronach  znajdziemy opisane restauracje, składy węgla, warsztaty samochodowe pomoc drogowa, firmy budowlane i remontowe, salony fryzjerskie i kosmetyczne, korepetycje, bary, ubezpieczenia, pralnie,firmy transportowe,  dmuchańce, pizzerie, sklepy i usługi funkcjonujące w mieście Glinojeck i jego okolicach. Jedną z nich  jest Restauracja Kaktus, ostatnio nazywana Pizzeria Glinojeck lub   Bar Glinojeck, która ostatnio podjęła współpracę z firmą Skokland  Dmuchańce  Warszawa wykonującą swoje usługi w województwie mazowieckim i mieście stołecznym Warszawa. Skokland zajmuje się  organizowaniem imprez dla dzieci i dorosłych. Informacje na temat restauracji znajdziemy także na kanale Glinojeck YouTube. Skokland Dmuchańce jest w stanie zorganizować każdy rodzaj imprezy w której uczestniczą dzieci i dorośli, ale najczęściej obsługuje tzw. imprezy pod chmurką, akcje promocyjne, koncerty, festiwale, prywatki, komunie, imprezy szkolne i przedszkolne, pikniki rodzinne, imprezy charytatywne oraz urodziny supermarketów. Ta doświadczona firma z Glinojecka za priorytet przyjęła sobie bezpieczeństwo bawiących się na imprezach dzieci, a wszystkie urządzenia, które firma zabiera na imprezy, posiadają wymagane ubezpieczenia i atesty i są wnikliwie sprawdzane pod kątem technicznym. Szczegółowe informacje na temat firmy znajdziemy na wizytówce Warszawa Dmuchańce
W Glinojecku od kilku lat prowadzi działalność zakład pogrzebowy Bogdana Wernickiego i swoje usługi wykonuje na najwyższym poziomie i charakteryzuje go personalne i indywidualne podejście do Klienta, uczciwość i pełen profesjonalizm. Firma zlokalizowana jest w centrum miasta. Zakład Pogrzebowy Glinojeck to firma z mocną i ugruntowaną pozycją na rynku pogrzebowym miasta i gminy Glinojeck. Zakład pogrzebowy prowadzi sprzedaż trumien i urn.
Skokland Dmuchańce to profesjonalista w dziedzinie dmuchańce - imprezy dla dzieci,wykonujący swoje usługi na terenie całego kraju. Skokland to typowa firma rodzinna, która może zaproponować stosunkowo niskie ceny. Firma położona jest w Glinojecku, ale swoje usługi wykonuje na terenie całego kraju. Skokland może pochwalić się przeogromnym doświadczeniem, organizując kilkadziesiąt imprez corocznie. Skokland Dmuchańce dla dzieci od początku swojej działalności postawił na profesjonalizm i bezpieczeństwo.
 Pozytywnym przykładem prowadzenia działalności gospodarczej jest Warsztat Samochodowy Ogrodowa 9, który prowadzi swoje  usługi na terenie całego kraju, a w szczególności są to miejscowości Glinojeck, Baboszewo, Raciąż oraz Strzegowo. Firma zajmuje się  kompleksową naprawą samochodów,wulkanizacją oraz prowadzi usługę pomoc drogowa. Szczegóły o firmie na stronie  Pomoc  Drogowa Glinojeck.