Glinojeck Sklep Majka

Witamy serdecznie na stronie internetowej Sklepu Majka w miasteczku Glinojeck. Sklep usytuowany jest na ulicy Fabrycznej, obok przystanku PKS Glinojeck. Znajdą tu Państwo szeroką ofertę artykułów pochodzących od cenionych i sprawdzonych w branży producentów. Jesteśmy otwarci na wszystkie nowości, o które systematycznie rozszerzamy swoją ofertę. Posiadamy w sprzedaży zarówno produkty ze średniej półki jakościowej i cenowej, jak i wysokiej, dla wymagających Klientów, a także tanich, niższej jakości. Priorytetem naszego sklepu jest pełna satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Ze sprzętu elektrycznego oferujemy kable, przewody elektryczne, gniazdka, rozgałęziacze, przedłużacze, tak naprawdę wszystko co niezbędne by doprowadzić energię elektryczną i zapewnić poprawne działanie instalacji oświetlenia. Wśród wyrobów oświetleniowych posiadamy ozdobne kinkety, żyrandole, lampy i klosze, w różnych stylach , zarówno tradycyjnych jak i bardziej nowoczesnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Oferujemy również świetlówki, żarówki oraz inne źródła światła, różnych mocy i rozmiarów. Posiadamy także sprzęt AGD, obejmujący urządzenia kuchenne, odkurzacze, dzwonki i elektryczne przybory toaletowe. Z mechaniki posiadamy bardzo szeroki wybór łożysk, uszczelniaczy mechanicznych i pasków klinowych. W naszym sklepie można także kupić elektronarzędzia, kosiarki, wiertła, wiertarki , prostowniki oraz wiele innych artykułów i narzędzi.

Przy zakupach zawsze służymy pomocą i radą, zarówno w kwestiach obsługi jak i zastosowania. Zapewniamy Państwa o indywidualnym podejściu do Klienta i serdecznie zapraszamy do zakupów.

Glinojeck Sklep Majka: sprzęt elektryczny, wyroby oświetleniowe, sprzęt agd, elektronarzędzia, kosiarki

Strony internetowe Glinojeck:

Glinojeck Usługi

Glinojeck to strona internetowa która

zawiera linki, opisy i dane teleadresowe usług,

firm, sklepów i restauracji prowadzących

działalność gospodarczą w miasteczku Glinojeck.

Pomoc Drogowa Glinojeck

Strona przedstawia i opisuje warsztat samochodowy

prowadzący w sposób profesjonalny, efektywny,

solidny i dokładny usługę pomoc drogowa.

Pomoc drogowa w wykonaniu firmy to wymiana

felg, kół, opon i wulkanizacja, wymiana omyłkowo

zatankowanego paliwa, holowanie i transport

auta i pojazdu na wyznaczone miejsce oraz

wyciąganie pojazdów z trudnych terenów.