Aktualności

"Projekty edukacyjne z GeoGebrą" - premiera 1 kwietnia 2017

Książka „Projekty edukacyjne z GeoGebrą” dotyczy zastosowania oprogramowania GeoGebra w nauczaniu metodą projektu. Publikacja składa się z teoretycznego wstępu dotyczącego metody oraz 19 przykładów projektów szkolnych zrealizowanych z zastosowaniem GeoGebry, przez Trenerów Warszawskiego Centrum GeoGebry.

Podzielona jest na pięć rozdziałów – planimetria, stereometria, projekty multitematyczne, projekty z pogranicza matematyki i grafiki oraz projekty, które można zrealizować okazjonalnie. Przedstawione scenariusze projektów można wykorzystać zarówno w szkole podstawowej, jak i ponadpodstawowej. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla nauczycieli do zrealizowania zaproponowanych lub podobnych projektów.

Cena 25 zł +koszty przesyłki (5,00, wysyłka: List ekonomiczny - Poczta Polska lub 10,00 List polecony - Poczta Polska), płatne przelewem. Książki zostaną wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Numer konta: 20 1750 0012 0000 0000 3535 5758, Tytuł przelewu - Imię i nazwisko (nazwa) lub numer faktury.

Zamówienia można składać przez e-mail wydawnictwo@fundacjaakces.pl

W mailu należy podać dane do faktury: Imię i nazwisko (nazwa), adres i NIP oraz adres do wysyłki.


Konferencja "Zaangażuj wszystkie zmysły..."


Zapraszamy do udziału w Konferencji pod patronatem Warszawskiego Centrum GeoGebry "Zaangażuj wszystkie zmysły...", która odbędzie się 1 kwietnia 2017 roku w LO im. T. Zana w Pruszkowie. Szczegóły na stronie konferencji. Jednym z tematów konferencji jest GeoGebra. Odbędą się warsztaty prowadzone przez naszych Trenerów.

II Ogólnopolski Konkurs dla uczniów Matematyka & GeoGebra MaGIK

Zapraszamy uczniów wszystkich typów szkół do udziału II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematyka & GeoGebra

Szczegóły na stronie konkursu


Rejestracja na kursy GeoGebry

Rejestracja na kursy GeoGebry w roku szkolnym 2016/2017 trwa.

W ofercie pojawiły się nowe kursy (z zakresu GeoGebry: Animacje i prezentacje oraz Odkrywanie twierdzeń i prawidłowości) - szczegóły na stronie.


Innowacyjne programy nauczania

Dostępne są już dla wszystkich chętnych i zainteresowanych ich wykorzystaniem programy nauczania

  • „Innowacyjny Program nauczania matematyki dla liceów ogólnokształcących”

  • „Innowacyjny Program nauczania matematyki dla gimnazjów”

przygotowane w  projektach, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, które były realizowane od 2012 roku przez SWPS we współpracy z Warszawskim Centrum GeoGebry. Więcej informacji