Main Page‎ > ‎

Про сайт

Цей сайт – добірка авторських фотографій та відео хлопців, які через різні обставини потрапили в одязі у воду. Тут розміщені, перш за все, фото останніх дзвінків, водних баталій та концертів біля води. Як любитель купатися в одязі я розмістив також фото і відео себе та своїх друзів.

Фотографії та відео: Олександр Мостяєв, а також – Вероніка, Юра, Олексій, Андрій та інші мої друзі.

Сайт є розширеним варіантом сайту GetWetBoys, хостинг якого припинено наприкінці листопада 2016 року.

ЗАУВАЖЕННЯ!

У деяких барузерах (зокрема Mozilla Firefox слайд-шоу фотоальбомів можуть не прокручуватись. Однак Ви можете відкрити їх в іншому браузері (найкраще – у Google Chrome), або переглянути в Picasaweb за посиланням у нижньому лівому кутку вікна альбому.


Трішки теорії

В Європі та США популярними є купання у фонтанах, пляжні і фонтанні флешмоби, зокрема – водні баталії. Також з’явились різноманітні водні атракціони, як-то закидання в бак, наповнений водою (dunk tank, dunking booth або dunking machine), катання в шарі з водою чи на воді (water zorbing) тощо.

На телебаченні та у youtube можна переглянути різноманітні телевізійні шоу з взаємним обливанням, проходженням через перепони та іншими водними випробуваннями. Проводяться концерти та вечірки в басейнах. Деякі подружжя проводять свадьби в басейнах або біля водойм, в яких купаються.

Поширені водні ініціації, присвячені закінченню учбового закладу (graduation). Активні люди та скаути практикують змагання з плавання в одязі, забіг через водні перепони (польдери, болота, ставки та канави), різні види «змагань на виживання» на воді (Survival) тощо.

У багатьох релігіях має сакральний контекст водне очищення. У християнстві – це, перш за все, хрещення. Але, наприклад, і в багатьох буддийських країнах на Новий рік (у Таїланді це свято Сонґкран) протягом п’яти днів люди одягають свої улюблені наряди, виходять на вулицю і обливають один одного якомога більше, тим самим символічно взаємно очищуючись від бруду невігластва, дурості й агресії.

Втім, окремі люди потрапляють в одязі у воду через розваги друзів або за власним бажанням, зокрема тому, що їм так подобається.

Деякі з подібних традицій поширені і в Україні. Популярними є, перш за все, купання у фонтанах, особливо на «останній дзвінок», та водні баталії. Крім того, в Західній Україні, як і Польщі, Чехії, Словаччині, Угорщині та Воєводині святкують так званий «обливаний понеділок». Традиційно у наступний після Великодня день хлопці обливали дівчат водою – «очищалися». Однак, в наш час у великих містах свято перетворилося на день взаємного обливання молоді.