Witajcie na stronie przedmiotowej geografii IV Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie.


Klasy z poszerzonym programem geografii skierowane są do uczniów zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z tego przedmiotu.

W trzyletnim cyklu nauki oferujemy: 16 godzin geografii  (  1- 8 – 7 )

Kierunkami preferowanymi na wyższych uczelniach

po tym profilu są:

Ekologiczne Źródła Energii, Geofizyka, Geologia, Górnictwo i Geologia, Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska, Turystyka i Rekreacja, Geodezja i Kartografia, Zarządzanie Środowiskiem Przyrodniczym, Zootechnika, Architektura Krajobrazu, Gospodarka Przestrzenna, Gospodarka Wodna, Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Odnawialne Źródła Energii i Gospodarka Odpadami  oraz wiele innych.

 

Serdecznie zapraszamy do klasy z poszerzonym programem geografii, czeka na Was ciekawa oferta edukacyjna z którą możecie się tutaj zapoznać.
Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

AKTUALNOŚCI I WAŻNE INFORMACJE
  • Konkurs "MODELE GEOGRAFICZNE"                 

    Masz zdolności plastyczne? Jesteś kreatywny? Chcesz w ciekawy sposób spędzić czas i poznać bliżej procesy geograficzne? Weź udział w naszym konkursie! więcej>


  • Sukces naszej uczennicy w Małopolskim Konkursie Geograficznym!

    Z radością informujemy, że uczennica naszego gimnazjum Ewelina Szeliga z klasy III ag zdobyła tytuł Laureata Małopolskiego Konkursu Geograficznego. Uroczyste zakończenie konkursu i wręczenie dyplomów laureatom miało miejsce w auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

    Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!