Regattaer‎ > ‎Resultater‎ > ‎Eldre resultater‎ > ‎

2011 sammenlagt høst ons.

Halliburton Onsdag høst 2011

Gandsfjord seilforening

Endelige resultater

1 Fleet

Sailed: 8, Discards: 3, To count: 5, Ratings: LYS, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
RankBoatClassNatSailNoHelmNameClubLYSR1  R2  R3  R4  R5  R6  R7  R8  TotalNett
1stCalypsoDehler 33 Cr./Cl.NOR9396Per KnudsenGS1.202.01.0(6.0 DNC)(6.0 DNC)(6.0 DNC)1.01.01.024.06.0
2ndVestabarSiesta 32NOR5038Per G. SøilandGS1.121.0(2.0)(6.0 DNC)1.01.0(4.0)2.02.019.07.0
3rdMonsiørCumulusNOR4920Øyvind MonstadSF 19281.07(3.0)3.0(6.0 DNC)2.02.02.0(6.0 DNC)3.027.012.0
4thEliseDufour 34 PerformanceNOR11252Geir DalenGS1.22(6.0 DNC)(6.0 DNC)(6.0 DNC)3.03.03.06.0 DNC6.0 DNC39.021.0
5thLa barcaFolkebåtNOR1118Allan HaugaardGS0.97(6.0 DNC)(6.0 DNC)(6.0 DNC)6.0 DNC6.0 DNC6.0 DNC6.0 DNC6.0 DNC48.030.0

2/3/4 Fleet

Sailed: 8, Discards: 3, To count: 5, Ratings: LYS, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
RankBoatClassNatSailNoHelmNameClubLYSR1  R2  R3  R4  R5  R6  R7  R8  TotalNett
1stMadam LarsenLarsen 28NOR7213Jarle GoaSS1.12(3.0)1.01.0(9.0 DNC)(3.0)1.01.03.022.07.0
2ndButterflyMamba 29NOR8100Ørjan Rørvik LarsenSS1.06(9.0 DNC)2.0(4.0)2.01.03.0(5.0)1.027.09.0
3rdAkayAloNOR3368Magnar AksnesSS1.102.0(6.0)2.0(9.0 DNC)2.02.02.0(6.0 DSQ)31.010.0
4thLENSWillingNOR3819Bjørnar JacobsenSS1.091.03.0(5.0)1.0(9.0 DNC)(4.0)4.02.029.011.0
5thTroyAlbin NovaNOR4343Hans ØyeGS1.14(9.0 DNC)4.03.03.04.0(6.0)3.0(9.0 DNC)41.017.0
6thSpinnAkerAlbin NovaNOR4738Bjørn ForsheiGS1.14(9.0 DNC)(9.0 DNC)(9.0 DNC)4.05.05.06.04.051.024.0
7thTrioAlbin AlphaNOR6046Hans Petter TorvikGS1.10(9.0 DNC)7.0(9.0 DNC)5.06.07.0(9.0 DNC)9.0 DNC61.034.0
8thSymraHanse 315NOR12493Frode LilandSS1.144.05.0(9.0 DNC)(9.0 DNC)(9.0 DNC)9.0 DNC9.0 DNC9.0 DNC63.036.0

5 Fleet

Sailed: 8, Discards: 3, To count: 5, Ratings: LYS, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
RankBoatClassNatSailNoHelmNameClubLYSR1  R2  R3  R4  R5  R6  R7  R8  TotalNett
1stMarildMixer CrNOR3802Stig Gard PaulsenSF 19281.16(7.0 DNC)(7.0 DNC)2.0(3.0)1.01.01.01.023.06.0
2nd1/2veis1/2 ton one ofNOR9974Rune Nor-HansenSS1.161.01.0(3.0)1.02.0(3.0)(3.0)2.016.07.0
3rdMarco PoloNessy 94 c/rNOR5662Helge SondresenGS1.16(7.0 DNC)2.01.02.0(3.0)2.02.0(3.0)22.09.0
4thEnyaOceanis 323 c.NOR11547Kurt PettersenSS1.153.0 DNF4.04.0(7.0 DNC)(7.0 DNC)4.04.0(7.0 DNC)40.019.0
5thBasillen 2Linjett 33NOR8830Gard Olav BergeSS1.17(7.0 DNC)3.06.0 DNF(7.0 DNC)(7.0 DNC)7.0 DNC7.0 DNC7.0 DNC51.030.0
6thSOLOceanis 373NOR10941Sjur HundsnesGS1.17(7.0 DNC)(7.0 DNC)(7.0 DNC)7.0 DNC7.0 DNC7.0 DNC7.0 DNC7.0 DNC56.035.0

6/7/8/9/10 Fleet

Sailed: 8, Discards: 3, To count: 5, Ratings: LYS, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
RankBoatClassNatSailNoHelmNameClubLYSR1  R2  R3  R4  R5  R6  R7  R8  TotalNett
1stSitarenMaxi 1050NOR10832Terje RiseSF 19281.22(11.0 DNC)(11.0 DNC)(11.0 DNC)3.02.01.01.01.041.08.0
2ndCavatinaLuffe 42NOR9333Erik RasmussenGS1.36(5.0)1.01.02.01.0(3.0)(11.0 DNC)3.027.08.0
3rdNy VindBavaria 41NOR8779Øyvind VeholmenGS1.262.0(4.0)2.01.0(11.0 DNC)(11.0 DNC)2.02.035.09.0
4thOlja LynFirst 34.7NOR11868Lars RasmussenGS1.271.03.0(11.0 DNC)7.0(11.0 DNC)(8.0)3.04.048.018.0
5thProcellaHanse 342NOR11937Ragnar EgsetSS1.213.05.05.0(6.0)(11.0 DNC)2.05.0(11.0 DNC)48.020.0
6thSeikaHanse 400NOR13834Asbjørn SkogeGS1.304.0(8.0)3.0(11.0 DNC)5.05.04.0(6.0)46.021.0
7thXoticX-332NOR9899Ole Jakob KvernelandSS1.24(11.0 DNC)6.06.04.04.04.0(7.0)(9.0 DSQ)51.024.0
8thBlaaDehler 36NOR10184Arild FerkingstadSS1.29(11.0 DNC)2.04.05.03.0(11.0 DNC)(11.0 DNC)11.0 DNC58.025.0
9thWhisperDiva 39NOR6430Rune FagervikSS1.27(8.0 DNF)(9.0)7.0(9.0)6.06.06.07.058.032.0
10thAllegroElan 340NOR12075Team AllegroGS1.26(8.0 DNF)7.0(8.0)8.07.07.0(11.0 DNC)5.061.034.0

Express Fleet

Sailed: 8, Discards: 3, To count: 5, Ratings: LYS, Entries: 21, Scoring system: Appendix A
RankBoatClassNatSailNoHelmNameClubLYSR1  R2  R3  R4  R5  R6  R7  R8  TotalNett
1stFru VisteExpressNOR165Alexander VisteSS1.12(22.0 DNC)(5.0)3.01.02.02.0(5.0)2.042.010.0
2ndPlaceboExpressNOR185Arne Rise LiebichSF 19281.123.03.01.0(22.0 DNC)(7.0)(5.0)3.01.045.011.0
3rdClark KentExpressNOR55Oluf BergsvikSS1.125.04.0(22.0 DNC)(22.0 DNC)(22.0 DNC)1.01.03.080.014.0
4thXtensionExpressNOR70Vidar LøiningSS1.12(22.0 DNC)(8.0)2.02.03.0(6.0)2.05.050.014.0
5thX-RayExpressNOR88Team X-rayGS1.12(7.0)(12.0)5.04.01.03.04.0(7.0)43.017.0
6thSeniliXExpressNOR79Ole JensenSS1.124.0(7.0)4.0(6.0)5.0(9.0)6.04.045.023.0
7thMiss BehavingExpressNOR17Kjell Morisbak LundGS1.126.06.0(22.0 DNC)3.0(22.0 DNC)4.0(22.0 DNC)6.091.025.0
8thAmalieExpressNOR217John CooperSS1.121.0(11.0)7.05.06.07.0(22.0 DNC)(8.0)67.026.0
9thJippiExpressNOR114Henning VelandSS1.129.02.0(22.0 DNC)8.04.08.0(22.0 DNC)(10.0)85.031.0
10thGlaeExpressNOR28Anders AadnøySS1.12(11.0)(10.0)9.07.08.0(15.0 OCS)7.09.076.040.0
11thAnnxetExpressNOR240Linda JohannesenSS1.12(12.0)(15.0)8.09.011.0(12.0)9.011.087.048.0
12thDolphinExpressNOR148Kjetil BogstrandSS1.1210.0(13.0)10.012.013.0(22.0 DNC)8.0(22.0 DNC)110.053.0
13thSiddisExpressNOR142Frank Yngve HuthSF 19281.122.01.0(22.0 DNC)(22.0 DNC)10.0(22.0 DNC)22.0 DNC22.0 DNC123.057.0
14thPetroExpressNOR120Annemieke CiuffoSS1.12(22.0 DNC)(22.0 DNC)(22.0 DNC)10.012.011.022.0 DNC12.0133.067.0
15thRanExpressNOR172Kristian BjordalSS1.12(22.0 DNC)(22.0 DNC)6.0(22.0 DNC)9.010.022.0 DNC22.0 DNC135.069.0
16thHappy TunaExpressNOR898Øyvind Nerheim TorkelsenSS1.12(22.0 DNC)14.011.011.0(22.0 DNC)13.0(22.0 DNC)22.0 DNC137.071.0
17thJadarhusExpressNOR222Nils Olav OpsangerSS1.128.09.013.0 DNF(22.0 DNC)(22.0 DNC)(22.0 DNC)22.0 DNC22.0 DNC140.074.0
18thVijuExpressNOR221Team VijuSF 19281.12(22.0 DNC)(22.0 DNC)(22.0 DNC)22.0 DNC22.0 DNC22.0 DNC22.0 DNC22.0 DNC176.0110.0
18thMel O`diExpressNOR178Team Subsea 7 /v Audun OttesenSS1.12(22.0 DNC)(22.0 DNC)(22.0 DNC)22.0 DNC22.0 DNC22.0 DNC22.0 DNC22.0 DNC176.0110.0
18thBåd AngelicaExpressNOR170Brit Fjone GodalSS1.12(22.0 DNC)(22.0 DNC)(22.0 DNC)22.0 DNC22.0 DNC22.0 DNC22.0 DNC22.0 DNC176.0110.0
18thKlaraExpressNOR232Skjalg ThunesSS1.12(22.0 DNC)(22.0 DNC)(22.0 DNC)22.0 DNC22.0 DNC22.0 DNC22.0 DNC22.0 DNC176.0110.0

R36 Fleet

Sailed: 8, Discards: 3, To count: 5, Ratings: LYS, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
RankBoatClassNatSailNoHelmNameClubLYSR1  R2  R3  R4  R5  R6  R7  R8  TotalNett
1stMithrandirFirst 36.7NOR11555Harald GelleinSS1.291.01.01.0(3.0)(3.0)2.0(5.0)3.019.08.0
2ndEnigmaFirst 36.7NOR11439Sten Ola RaschSS1.292.0(4.0)2.02.0(6.0)1.0(6.0)2.025.09.0
3rdGraabeinFirst 36.7NOR11273Einar Cederløv/Bjørn T. ThorsenSS1.29(8.0 DNC)3.0(5.0)1.02.0(4.0)4.01.028.011.0
4thPromineo RacingJ-109NOR11500Hans Martin VedingSS1.30(5.0)2.03.0(4.0)4.0(5.0)2.04.029.015.0
5thCarreraMelges 24NOR294Jan Inge HellesmarkSF 19281.27(8.0 DNC)(8.0 DNC)(8.0 DNC)7.01.03.01.08.0 DNC44.020.0
6thLimerBavaria Match 35GER5843Jørg PedersenSS1.284.0(6.0)4.06.0(8.0 DNC)(7.0)3.05.043.022.0
7thLE-LOFirst 36.7NOR10528Bjørn O. ThorsenSS1.293.05.0(6.0)5.05.0(6.0)(7.0)6.043.024.0

R40 Fleet

Sailed: 8, Discards: 3, To count: 5, Ratings: LYS, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
RankBoatClassNatSailNoHelmNameClubLYSR1  R2  R3  R4  R5  R6  R7  R8  TotalNett
1stVirginiaBashford 36NOR9100Michael NygaardSS1.341.01.01.0(3.0)1.0(9.0 DNC)1.0(9.0 DNC)26.05.0
2ndFøniksGrand Soleil 43 BNOR11931Stein Egil SvendsenSS1.38(7.0)2.0(5.0)1.02.01.0(3.0)3.024.09.0
3rdTellusBavaria 38 MatchNOR11065Nils BøeGS1.31(3.0)(3.0)2.02.0(4.0)3.02.01.020.010.0
4thFri FlytFirst 44.7NOR14202Anders GjesdalSS1.404.0(9.0 DNC)(8.0)(7.0)5.02.04.02.041.017.0
5thYanixIMX 40ESP5859Regis RougierGS1.382.04.04.05.03.0(9.0 DNC)(9.0 DNC)(6.0)42.018.0
6thBliaDufour 40 HRNOR11075Ivar HalvorsenSS1.315.0(6.0)3.0(6.0)(6.0)5.06.05.042.024.0
7thRainbow DancerRainbow 42NOR7358Trond KjønnerødSS1.396.07.06.04.0(9.0 DNC)(9.0 DNC)(9.0 DNC)4.054.027.0
8thEurekaElan 410NOR12541Terje Gilje-SørnesGS1.39(8.0)5.07.0(8.0)(9.0 DNC)4.05.07.053.028.0

X-35 Fleet

Sailed: 8, Discards: 3, To count: 5, Ratings: LYS, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
RankBoatClassNatSailNoHelmNameClubLYSR1  R2  R3  R4  R5  R6  R7  R8  TotalNett
1stKylieX-35NOR86Knut NygaardSS1.34(1.0)1.01.0(2.0)1.01.0(3.0)1.011.05.0
2ndChallenge of Norway IIIX-35NOR178Bjørn Erik BjørnsenSS1.34(2.0)(2.0)(2.0)1.02.02.02.02.015.09.0
3rdChallenge of Norway IX-35NOR158Marit VeholmenGS1.34(3.0)3.0(7.0 DNC)3.03.03.0(4.0)3.029.015.0
4thFoXyladyX-35NOR157Graham Peter LordSS1.344.04.03.0(7.0 DNC)(7.0 DNC)(7.0 DNC)7.0 DNC7.0 DNC46.025.0
5thHimlaleiteX-35NOR160Egil RonæsSS1.34(7.0 DNC)(7.0 DNC)(7.0 DNC)7.0 DNC7.0 DNC7.0 DNC1.07.0 DNC50.029.0
6thChristinaX-35NOR182Andre TandrevollSS1.34(7.0 DNC)(7.0 DNC)(7.0 DNC)7.0 DNC7.0 DNC7.0 DNC7.0 DNC7.0 DNC56.035.0

Resultatene er endelige

Comments