Шкільні новини

Свято Перемоги

опубліковано 8 трав. 2014 р., 03:39 Богдан Васюра

Завітала на нашу землю весна і своїм цвітом оновила її. Все ожило, пробудилося, набралося краси і молодості. Здається, що навесні ми по-особливому, ніжно і трепетно, любимо рідну землю. Бо саме з весною приходить до нас велике свято - День Перемоги.
Дуже прикро, що цьогоріч святкування обмежені через нестабільну ситуацію в Україні.
та незважаючи на це, учні та вчителі нашої школи зібралися 8 травня, щоб відзначити знаменну подію - 69 років від Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
 


Свято Миколая

опубліковано 22 січ. 2014 р., 22:54 Богдан Васюра

Хто не знає про святого Миколая. Малий і старий знає про нього. Щороку  приходить він у кожну господу з миром. Тож для учнів початкових класів Галаганівського НВК  І – ІІІ ст. стало доброю казкою, коли до них 19 грудня 2013р. зявився святий Миколай.

Це свято підготували і провели вчитель початкових класів Яременко Л.І. та музичний керівник Перевізник С.О. разом з учнями 2 та 6 класу. Діти розповідали вірші та співали пісні про святого Миколая. Показали сценку, в якій до дітей в гості завітали ангели з небес, чорт та святий Миколай. Він роздав дітям  смачні й солодкі подарунки і побажав, щоб всі жили в злагоді і мирі і пообіцяв, що на наступний рік прийде знову.

В ролі доброчинця виступив  сільський голова Кисіль В.Л., який подарував вихованцям дитячого садка солодощі та іграшки.

 Тож нехай це свято стане святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.


Інтегрований урок з української мови й мовлення, музики, образотворчого мистецтва на тему: «Світ маленьких казкарів».

опубліковано 18 груд. 2013 р., 13:31 Богдан Васюра   [ оновлено 18 груд. 2013 р., 13:48 ]

Щоденна робота вчителя спрямована на те, щоб дитина виросла чуйною, милосердною, раділа від щирого серця красі навколишнього світу. Тож нещодавно  у 2 класі Галаганівського НВК І – ІІІ ступенів було проведено інтегрований урок  з української мови й мовлення, музики, образотворчого мистецтва на тему: «Світ маленьких казкарів».

На уроці діти полинули у світ казкової природи. Світ казки -  це листочок і травинка, дощова краплинка  і ромашка на тонкій ніжці, білокора берізка і дзвінкий весняний струмок. Діти дарували осені подарунки у вигляді казки про горобину і ялину та передавали настрій осені  на папері за допомогою фарб під супровід чарівної музики. Вид мистецтва – ляпкографія. А осінь в свою чергу подарувала дітям кленові листочки і чарівну мелодію.

Діти побували  в чарівному світі казки, у світі природи. Цей урок особливо цінний тим, що сприяє становленню і творчій самореалізації кожної дитини, формує її життєву компетентність, розвиває ціннісне ставлення до світу природи, культури людей і самої себе; розвиває образне мислення та мовлення учнів.

Лідія Іванівна Яременко

                                                                             вчитель початкових класів

Творча зустріч

опубліковано 15 жовт. 2009 р., 01:24 Богдан Васюра   [ оновлено 18 груд. 2013 р., 13:52 ]

Двадцять другого листопада в нашій школі відбулася творча зустріч з відомою українською поетесою, членом спілки письменників України Паниченко Людмилою Василівною. Людмила Василівна – поет, перекладач, педагог, яка народилася та провела своє дитинство в місті Чигирині. Поетесі, як педагогу, близький світ дітей. Молодші  школярі із захопленням слухали дитячі казки, вірші,загадки, оповідання. Твори для дітей Людмили Паниченко проникнуті гарним настроєм, добротою, бережливим ставленням до природи, повагою до рідного краю.

Зустріч із старшокласниками пройшла під гаслом «Доброта врятує світ». Поетеса прочитала свої твори, присвячені людським стосункам, любові до життя. З цікавістю учні слухали і поезії, написані англійською мовою, розповіді поетеси про подорожі країнами світу. Піднесений настрій та приємні враження залишаться з нами надовго. Сподіваємось на нові зустрічі!

                                             Учні школи.

1-4 of 4