Zespół

 


 
 

                                                    Aneta Ząbczyńska


 - psycholog, psychoterapeutka w drodze do certyfikatu, ukończyła 4 letni Kurs Psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest absolwentką 2 letniego kursu Psychologii Zorientowanej na Proces. Posiada kwalifikacje do prowadzenia Szkoły dla Rodziców i Wychowawców oraz pracy metodą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.Od wielu lat zajmuje się pomocą dziecku, rodzinie, prowadząc  terapię rodzinną, pary oraz pracując indywidualnie z osobami dorosłymi.Pracuje w sposób eklektyczny dopasowując metody do indywidualnych potrzeb klientów.

"Psychologia jest moją pasją od lat.Poznając siebie poprzez pracę nad sobą, terapię, szkolenia,  lekturę inspirujących książek coraz mocniej utwierdzam się w praktycznym wymiarze wiedzy jaką zyskuję. Poznawanie  natury ludzkiej i odkrywanie kluczy do funkcjonowania człowieka jako całości - okazało się być drogą do coraz pełniejszego, bardziej satysfakcjonującego życia własnego.

Radość czerpania z tej psychologicznej skarbnicy nie byłaby jednak pełna bez możliwości dzielenia się tym co w niej odnajduję z innymi. Patrzenie jak wzrasta drugi człowiek, jak pokonuje przeszkody na swojej drodze i włącza się w swój wyjątkowy, indywidualny nurt życia-  to przygoda i cenny przywilej jaki niesie moja praca.:-)."

 


                                                                             Joanna Rychel

 
- pedagog specjalny, psychoterapeutka w drodze  do certyfikatu,
Ukończyła 4 letni Kurs Psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
 Od wielu lat rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach z psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim.
Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zajmując się pomocą pedagogiczną i psychologiczną.Prowadzi grupy terapeutyczne i terapię indywidualną. Posiada przygotowanie do prowadzenia terapii rodzin oraz doświadczenie w pomocy rodzicom i opiekunom osób chorych i niepełnosprawnych.
 
 "Czym jest dla mnie terapia?
 To droga do poznawania i zrozumienia siebie-  swoich uczuć, potrzeb, wartości.Ukazuje możliwości poradzenia sobie z cierpieniem oraz sposoby rozwiązania problemów, które nie pozwalają nam  w pełni cieszyć się życiem.Terapia stwarza szansę odkrycia swojej siły i swoich możliwości.To droga, która ułatwia nam osiągnąć pozytywne zmiany w relacjach z ludźmi. Prowadzi do zdrowia i rozwoju.

Chęć pomagania osobom cierpiącym i przeżywającym życiowe trudności wynika z moich głębokich przekonań, że największym dobrem w życiu człowieka jest poczucie osobistego szczęścia i spełnienia."