PARTITS




*NOTA: Els horaris dels partits sempre són succeptibles de canvis.
per això demanem que sempre contrasteu el dia i l'hora del partit amb el vostre entrenador o coordinador. 

Per estar ben informa't, baixa't l'aplicació gratuita de la federació MATCHAPP

___________________________________________________________________________
FRASES D'ESPORTISTES

"El dilluns vols cambiar-los a tots, 
el dimecres creus que se'n poden salvar dos o tres, 
el divendres penses que en pots recuperar cinc o sis 
i el diumenge juguen els mateixos onze cabrons de sempre" 

John Toshack. Ex-entrenador
___________________________________________________________________________


Tens un desplaçament i no saps on és el camp on jugueu? No et preocupis, fes clic al següent enllaç i posa el nom de la localitat on tens el partit.
Apreta el botó de cercar i ja ho tindràs solucionat.




1. Animeu-nos2. Recordeu que el futbol i el futbol sala són només un esport.http://www.respecte.cat/triptic.php

Decàleg del joc net.




HISTÒRIC DE PARTITS

TORNEJOS FINAL DE TEMPORADA 

Aquí trobareu tota la informació dels tornejos que ja tenim confirmats. Si teniu qualsevol dubte ens ho demaneu. Moltes gràcies.

Dissabte 7 de juny 
(Pre-Benjamí UE Sant Quirze)

Dissabte 7 de juny 
(Benjamí UE Sant Quirze)

Diumenge 8 de juny 
(Aleví UE Sant Quirze)

Dissabte 14 de juny 
(Femení Aleví UE Sant Quirze)

Dissabte 14 de juny 
(Infantil UE Sant Quirze)

PARTITS A FORA
Dissabte 14 de maig de 2014
Femení Aleví UE Sant Quirze (Torneig de SANT POL DE MAR)

Cirera   0  Femení Aleví UE Sant Quirze   0 
Sant Feliu de Codines   1  - Femení Aleví UE Sant Quirze   1 
Sant Pol   0  - Femení Aleví UE Sant Quirze   1 

Infantil UE Sant Quirze  (Torneig de CAMPRODON)

 Descansa   Pre-Benjamí UE Sant Quirze
 Descansa   Benjamí UE Sant Quirze
 Descansa   Aleví UE Sant Quirze
 Descansa   Cadet UE Sant Quirze (LLIGA)
 Descansa   Infantil UE Sant Quirze (LLIGA)
 Descansa   Juvenil UE Sant Quirze
 Descansa   4a Catalana UE Sant Quirze 
 Descansa   Femení (A) Preferent UE Sant Quirze
 Descansa   Femení (B) UE Sant Quirze (LLIGA)
 Descansa   Femení Cadet UE Sant Quirze

PARTITS A CASA
Dissabte 7 de juny de 2014
10:30  Femení Aleví UE Sant Quirze   1  - Oar Vic   6  (AMISTÓS)
12:00 Cadet UE Sant Quirze   5  - Olot   4  (AMISTÓS)


PARTITS A FORA
Dissabte 7 de maig de 2014
Pre-Benjamí UE Sant Quirze (Torneig de l'amistat a RODA)   
 6a Posició de 13 participants 

Benjamí UE Sant Quirze  (Torneig de GURB)

Diumenge 8 de juny de 2014
10:30 Olot   1  - Infantil UE Sant Quirze   2  (AMISTÓS) 
Aleví UE Sant Quirze (LLIGA)  (Torneig de CAMPRODON)

 Descansa   4a Catalana UE Sant Quirze 
 Descansa   Femení (A) Preferent UE Sant Quirze
 Descansa   Femení (B) UE Sant Quirze (LLIGA)
 Descansa   Femení Cadet UE Sant Quirze

PARTITS A CASA
Dissabte 31 de maig de 2014
10:00  Femení Aleví UE Sant Quirze   4  - Llerona   2 
11:30  4a Catalana UE Sant Quirze   4  - Camós   1  (AMISTÓS)

Diumenge 1 de juny de 2014
12:00  Juvenil UE Sant Quirze   7  - Centelles   1  (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 31 de maig de 2014
10:00  Seva   2  - Infantil UE Sant Quirze   2  (LLIGA)
11:00  Gurb   3  - Aleví UE Sant Quirze   5  (LLIGA)

Diumenge 1 de juny de 2014
10:30  Camprodon  13  - Benjamí UE Sant Quirze   2 
12:00  Manlleu   0  - Cadet UE Sant Quirze   3  (LLIGA)
18:00  Llerona   5  - Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   3  (COPA CATALUNYA)

 Descansa   Pre-Benjamí UE Sant Quirze
 Descansa   Femení Cadet UE Sant Quirze

 Equip retirat    Puigreig  R   Femení (B) UE Sant Quirze (LLIGA)


PARTITS A CASA
Dissabte 24 de maig de 2014
10:00  Aleví UE Sant Quirze   6  - Sant Miquel de Balenyà   3  (LLIGA)
11:00  Femení Aleví UE Sant Quirze   8  - Sant Pol de Mar  2 
11:30  Pre-Benjamí UE Sant Quirze   4  - Calldetenes B   7 
13:00  Cadet UE Sant Quirze   3  - Corcó   0  (LLIGA)


Diumenge 25 de maig de 2014
10:30  Benjamí UE Sant Quirze - Roda
12:00  Infantil UE Sant Quirze   1  - Tona   9  (LLIGA)
18:00  Femení (B) UE Sant Quirze   1  - ENFAF "A"   1  (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 24 de maig de 2014
13:30  Matadepera   12  - Femení Cadet UE Sant Quirze   1  (Torneig complementari) 
17:45  Sant Miquel de Balenyà - Juvenil UE Sant Quirze  (LLIGA)   partit suspès 

 Descansa   4a Catalana UE Sant Quirze
 Descansa   Femení (A) Preferent UE Sant Quirze (COPA CATALUNYA)



PARTITS A CASA 
Dissabte 17 de maig de 2014
10:00  Aleví UE Sant Quirze   9  - Ribetana   4  (LLIGA)
12:00  Juvenil UE Sant Quirze   1  - Riudeperes   2  (LLIGA)
16:00  Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   0  - Vic   4  (LLIGA)


PARTITS A FORA
Dissabte 17 de maig de 2014

12:00  Santa Eugènia de Berga   1  - Benjamí UE Sant Quirze   3 
16:00  Vinyoles   2  - 4a Catalana UE Sant Quirze   4  (LLIGA)

Diumenge 18 de maig de 2014
11:00  Matadepera - Femení Cadet UE Sant Quirze (Torneig complementari)  PARTIT AJORNAT  (Dissabte 24 de Maig a les 13:30)
11:30  Sant Julià de Vilatorta - Cadet UE Sant Quirze (LLIGA)  PARTIT AJORNAT  (Dimarts 20 de Maig a les 19:30)
16:00  Ripoll   2  - Femení (B) UE Sant Quirze   5  (LLIGA)
18:00  Manlleu   7  - Infantil UE Sant Quirze   0  (LLIGA)

 Descansa   Femení Aleví UE Sant Quirze
 Descansa   Pre-Benjamí UE Sant Quirze


PARTITS A CASA
Dissabte 10 de maig de 2014
10:30  Femení Cadet UE Sant Quirze   1  - Piera   6   (Torneig complementari)
11:00  Pre-Benjamí UE Sant Quirze   2  - CA Balenyà   5  
12:30  Infantil UE Sant Quirze   4  - Folgueroles   2  (LLIGA)
17:00  4a Catalana UE Sant Quirze   3  - Sant Boi de Lluçanès   1  (LLIGA)

Diumenge 11 de maig de 2014
10:30  Benjamí UE Sant Quirze - Sant Vicenç de Torelló
15:00  Cadet UE Sant Quirze   4  - Roda de Ter   3  (LLIGA)
17:00  Juvenil UE Sant Quirze   0  - Sant Julià de Vilatorta   5  (LLIGA)


PARTITS A FORA
Dissabte 10 de maig de 2014
12:30  Centelles   2  - Aleví UE Sant Quirze   6  (LLIGA)

Diumenge 11 de maig de 2014
10:00  Pardinyes   1  - Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
17:00  Castellnou Unió Esportiva   0  - Femení (B) UE Sant Quirze   1  (LLIGA)

 Descansa   Femení Aleví UE Sant Quirze

PARTITS A CASA
Dimecres 30 d'abril de 2014
20:00  Cadet UE Sant Quirze  4   - Voltreganès  1   (LLIGA)

PARTITS A CASA
Dissabte 3 de maig de 2014
10:00  Aleví UE Sant Quirze  3  OarVic  2   (LLIGA)
12:00  Femení Cadet UE Sant Quirze  2  Sant Fost  17   (Torneig complementari)
16:00  4a Catalana UE Sant Quirze  0  Ribetana  0   (LLIGA)

Diumenge 4 de maig de 2014
12:00  Femení Aleví UE Sant Quirze  0  Santa Perpètua  3   (LLIGA)
16:00 Femení (B) UE Sant Quirze  0  - Solsona  1   (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 3 de maig de 2014
14:15  Taradell  0  Juvenil UE Sant Quirze  5   (LLIGA)
17:00  Centelles  1   - Cadet UE Sant Quirze  3   (LLIGA)
20:00  Bonaire  1  Femení (A) Preferent UE Sant Quirze  0   (LLIGA)

Diumenge 4 de maig de 2014
11:00  Centelles  9  - Infantil UE Sant Quirze  3  (LLIGA)


 Descansa   Pre-Benjamí UE Sant Quirze
 Descansa   Benjamí UE Sant Quirze



PARTITS A CASA
Dissabte 26 d'abril de 2014
10:00  Femení Cadet UE Sant Quirze  1   - Matadepera  7    (Torneig complementari)
10:00  Benjamí UE Sant Quirze  0   - Tona  8   (LLIGA)
12:30  Juvenil UE Sant Quirze  2  - Corcó  1   (LLIGA)
16:00  Femení (A) Preferent UE Sant Quirze  0   - Espanyol RCD "C"  3   (LLIGA)

Diumenge 27 d'abril de 2014
12:30  Infantil UE Sant Quirze  2   -Aiguafreda  2   (LLIGA)
16:00  Cadet UE Sant Quirze  2  - Escola de Futbol del Ripollès  2   (LLIGA)


PARTITS A FORA
Dissabte 26 d'abril de 2014
9:30   Taradell  2  - Aleví UE Sant Quirze  3  (LLIGA)
11:30  Voltreganès  3  - Pre-Benjamí UE Sant Quirze  6   LLIGA) 
16:00  Cantonigros  1  4a Catalana UE Sant Quirze  2  (LLIGA)
18:00 Vilomara  2  - Femení (B) UE Sant Quirze  2   (LLIGA)

Diumenge 27 d'abril de 2014
10:00  Vilanova del Vallès  1  - Femení Aleví UE Sant Quirze  2  (LLIGA)


PARTITS A CASA
Dissabte 12 d'abril de 2014
10:00  Femení Aleví UE Sant Quirze   11  - Sant Pol   0  (LLIGA)
10:00  Aleví UE Sant Quirze   5  - Torelló   4  (LLIGA)
12:00  Pre-Benjamí UE Sant Quirze   0  - Torelló Vermell  LLIGA)   3  
16:00  4a Catalana UE Sant Quirze   2  - Corcó   1  (LLIGA)
19:00  Femení (B) UE Sant Quirze   3  Sant Vicenç de Torelló   0  (LLIGA)


PARTITS A FORA
Dissabte 12 d'abril de 2014
9:45  Folgueroles C   3  - Benjamí UE Sant Quirze   2   (LLIGA)
12:15  Taradell   0  - Cadet UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
16:00  Santa Eugènia   2  - Juvenil UE Sant Quirze   3  (LLIGA)
13:15  Piera   6  -  Femení Cadet UE Sant Quirze   2 

Diumenge 13 d'abril de 2014
16:30  Parroquial Santa Eugènia   1  - Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   1  (LLIGA)

 Descansa   Infantil UE Sant Quirze (LLIGA)


PARTITS A CASA
Dissabte 5 d'abril de 2014
10:00  Benjamí UE Sant Quirze   ?  - Folgueroles B   ?   (LLIGA)
12:00  Femení Aleví UE Sant Quirze   0  - Sant Gabriel   12  (LLIGA)
16:00  Juvenil UE Sant Quirze   4  - Oar Vic "B"   1  (LLIGA)
Cadet UE Sant Quirze - Voltreganès (LLIGA)   PARTIT AJORNAT  

PARTITS A FORA
Dissabte 5 d'abril de 2014
11:00  Balenyà AT "A"   5  - Aleví UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
11:30  Vic Riuprimer REFO   9  Pre-Benjamí UE Sant Quirze   0  LLIGA) 
11.30  Calldetenes   4  - Infantil UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
14:15  Sant Fost   6  - Femení Cadet UE Sant Quirze   4 
16:00  Calldetenes   0  - 4a Catalana UE Sant Quirze   0  (LLIGA)

Diumenge 6 d'abril de 2014
16:00  Seva   3  - Femení (B) UE Sant Quirze   2  (LLIGA)

Femení (A) Preferent UE Sant Quirze-Sanfeliuenc  R  
 Equip retirat   (LLIGA)

PARTITS A CASA
Dissabte 29 de març de 2014
10:00   Aleví UE Sant Quirze   3  - Escola de Futbol del Ripollès   5  (LLIGA)
10:00   Femení Cadet UE Sant Quirze   14  - Santa Eugènia   0   (LLIGA)
12:30   Pre-Benjamí UE Sant Quirze   0  - Oar Vic vermell   7  (LLIGA) 
16:00   4a Catalana UE Sant Quirze   1  - Borgonyà   3  (LLIGA)

Diumenge 30 de març de 2014
12.30   Infantil UE Sant Quirze   1  - Corcó A.E.   1   (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 29 de març de 2014
10:00   Sant Feliu de Codines   3  - Femení Aleví UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
13:00   Vic Riuprimer REFO   7  - Benjamí UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
11:45   Torelló   1  - Cadet UE Sant Quirze   2  (LLIGA)
16:00   Torelló   3  - Juvenil UE Sant Quirze   4  (LLIGA)

Diumenge 30 de març de 2014
16:00   Bellavista Milan  1  - Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   5  (LLIGA)

 R     Femení (B) UE Sant Quirze - Moià  ( R  Equip retirat)   (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dimarts 18 de març de 2014  PARTIT AJORNAT  
18:00   Gurb   1  - Femení Cadet UE Sant Quirze   4  (LLIGA)

PARTITS A CASA
Dijous 20 de març de 2014   PARTIT AJORNAT  
20:00   Femení (B) UE Sant Quirze   4  - Taradell   1  (LLIGA)

Dissabte 22 de març de 2014
11:00   Benjamí UE Sant Quirze   2  - UE Seva   1  (LLIGA)
12:30   Femení Aleví UE Sant Quirze   0  - Oar Vic   5  (LLIGA)
16:00   Juvenil UE Sant Quirze - Berga   AMISTÓS   

PARTITS A FORA
Dissabte 22 de març de 2014
10:00   UE Calldetenes   3  (LLIGA) - Pre-Benjamí UE Sant Quirze   3 
10.00   Santa Eugènia   3  - Infantil UE Sant Quirze   1  (LLIGA)
13:00   Gurb   0  - Cadet UE Sant Quirze   3  (LLIGA)
13:15   Gimnàstic Manresa   3  - Femení Cadet UE Sant Quirze   1  (LLIGA)
15:00   Aiguafreda   4  - Aleví UE Sant Quirze   3   (LLIGA)
16:30   Rupit-Pruit   1  - 4a Catalana UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
18:00   Riudeperes Femení (B) UE Sant Quirze (LLIGA)   PARTIT AJORNAT  

Diumenge 23 de març de 2014
17:00   Femení (A) Preferent UE Sant Quirze  2   - Pallejà  4  (LLIGA)

 R   Juvenil UE Sant Quirze - Calldetenes (LLIGA) ( R  Equip retirat)

PARTITS A CASA
Dissabte 15 de març de 2014
10:00   Femení Cadet UE Sant Quirze - Avinyó  (LLIGA)  A  partit ajornat)
10:00   Aleví UE Sant Quirze   7  - Voltreganès   2  (LLIGA)
11:15   Pre-Benjamí UE Sant Quirze   2  - Gurb Negre   6  (LLIGA)
12:30   Cadet UE Sant Quirze   3  - Santa Eugènia   2  (LLIGA)
16:00   4a Catalana UE Sant Quirze   2  - La Gleva   2  (LLIGA)

Diumenge 16 de març de 2014
12.30   Infantil UE Sant Quirze   4  - Torelló   4  (LLIGA)
17:00   Femení (B) UE Sant Quirze   1  - Vic Riuprimer   0   (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 15 de març de 2014
10:00   Pradenc   2  - Benjamí UE Sant Quirze   3   (LLIGA)
18:00   Penya Blanc Blava de la Roca   4  - Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   2   (LLIGA)
16:00   Gurb   3  - Juvenil UE Sant Quirze   3  (LLIGA)

Diumenge 16 de març de 2014
10:45   Llerona   5  - Femení Aleví UE Sant Quirze   0  (LLIGA)


PARTITS A CASA
Dissabte 8 de març de 2014
10:30   Femení Aleví UE Sant Quirze   0  - Penya Blanc i Blava La Roca   6   (LLIGA)
12:30   Juvenil UE Sant Quirze   3  - Seva   0   (LLIGA)
16:00   Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   3  - Atlètic Prat   3  (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 8 de març de 2014
  9:00   Roda de Ter   6  - Aleví UE Sant Quirze   9  (LLIGA)
10.30   Avinyó   1 Infantil UE Sant Quirze   2  (LLIGA)
10.30   Folgueroles   6  - Pre-Benjamí UE Sant Quirze   4  (LLIGA)

Diumenge 9 de març de 2014
12:00   Tona   1  - Cadet UE Sant Quirze   4  (LLIGA)
12:00   Ripoll   2  - Femení Cadet UE Sant Quirze   1  (LLIGA)
16:00   SantParenca   3  - 4a Catalana UE Sant Quirze   0   (LLIGA)
16:00   Montmajor   0  - Femení (B) UE Sant Quirze   2  (LLIGA)

 Descansa   Benjamí UE Sant Quirze 


PARTITS A FORA
Dissabte 1 de març de 2014
12:00   Athletic Balenyà   5   Pre-Benjamí UE Sant Quirze   2  

PARTITS A CASA
Dissabte 22 de febrer de 2014
  9:00   Pre-Benjamí UE Sant Quirze   3  Taradell   8 
10:00   Aleví UE Sant Quirze   9  - Corcó  5   (LLIGA)
10:00   Femení Cadet UE Sant Quirze   5   - Puigreig   6  (LLIGA)
12:00   Cadet UE Sant Quirze  1  - Folgueroles   3  (LLIGA)
16:00   4a Catalana UE Sant Quirze  3  - Montesquiu  0   (LLIGA)  EL DERBI

Diumenge 23 de febrer de 2014
10:30   Infantil UE Sant Quirze  1  - Taradell  11   (LLIGA)
 A        Femení (B) UE Sant Quirze - Taradell (LLIGA)  A  partit ajornat)

PARTITS A FORA
Dissabte 22 de febrer de 2014
  9:40    Centelles  8  - Femení Aleví UE Sant Quirze   0    (LLIGA)
12:00    Ripollès Bastiments  3  - Benjamí UE Sant Quirze   1  (LLIGA)
16:00    Tona  4  - Juvenil UE Sant Quirze   1  (LLIGA)

Diumenge 23 de febrer de 2014
13:30   Sant Pedor  2  - Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   3   (LLIGA)

PARTITS A CASA
Dissabte 15 de febrer de 2014
10:00   Femení Cadet UE Sant Quirze 
  1  - Manresa   14  (LLIGA)
10:00   Benjamí UE Sant Quirze   1  - UE Gurb negre   8  (LLIGA)
11:00   Pre-Benjamí UE Sant Quirze   3  Roda   6 
12:30   Juvenil UE Sant Quirze   8  - Manlleu   3  (LLIGA)

Diumenge 16 de febrer de 2014
12:30   Femení Aleví UE Sant Quirze   0  - Vilassar de Mar   10   (LLIGA)
16:00   Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   1  - Lloret   2   (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 15 de febrer de 2014
  9:30    Moià   1  - Infantil UE Sant Quirze   9   (LLIGA)

Diumenge 16 de febrer de 2014
11:00    Seva   12  - Aleví UE Sant Quirze   1  (LLIGA)
12:00   Torelló   0  - Femení (B) UE Sant Quirze   0  (LLIGA)

PARTITS A CASA
Dissabte 8 de febrer de 2014
10:00   Aleví UE Sant Quirze 
  4  - Sant Vicenç de Torelló   1  (LLIGA)
12:30   Cadet UE Sant Quirze   3  - Sant Vicenç de Torelló   3  (LLIGA)
16:00   4a Catalana UE Sant Quirze   2  - Roda de Ter   6  (LLIGA)

Diumenge 9 de febrer de 2014
12:30   Infantil UE Sant Quirze   1  - Sant Julià   7   (LLIGA)
16:00   Femení (B) UE Sant Quirze   2  - Gimnàstic de Manresa   4  (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 8 de febrer de 2014
10:30   Gurb - Femení Cadet UE Sant Quirze   (LLIGA) (  A  partit ajornat)
11:00   Cirera   1  - Femení Aleví UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
16:00   Voltregà   2  - Juvenil UE Sant Quirze   2   (LLIGA)

Diumenge 9 de febrer de 2014
16:00   Llerona   1  - Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   2  (LLIGA)

 Descansa   Santa Eugènia Blanc - Benjamí UE Sant Quirze (*Partit aplaçat)
 Descansa   Pre-Benjamí UE Sant Quirze  (* Jornada de descans)

PARTITS A CASA
Dissabte 1 de febrer de 2014
10:00   Femení Cadet UE Sant Quirze   2  - Berga   3  (LLIGA)
10:00   Aleví UE Sant Quirze   8  - Gurb   5  (LLIGA)
12:30   Cadet UE Sant Quirze   9  - Manlleu   0  (LLIGA)

Diumenge 2 de febrer de 2014
10:45   Femení Aleví UE Sant Quirze   0  - Sant Celoni   3  (LLIGA)
12:30   Infantil UE Sant Quirze   4  - Seva   2   (LLIGA)
15:00   Femení (B) UE Sant Quirze - Puigreig (LLIGA)   *  
17:30   Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   3  - Sabadell   1   (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 1 de febrer de 2014
10:30   Sant Vicenç   6  - Benjamí UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
15:00   Sant Julià de Vilatorta   1   - 4a Catalana UE Sant Quirze   0   (LLIGA)
17:00   Centelles   5   - Juvenil UE Sant Quirze   3    (LLIGA)

Diumenge 2 de febrer de 2014
12:00   Balenyà - Pre-Benjamí UE Sant Quirze (LLIGA)  Aplaçat  

PARTITS A CASA
Dissabte 25 de gener de 2014
11:00   Pre-Benjamí UE Sant Quirze   4  - Voltreganès Milan   8  (LLIGA)
12:30   Juvenil UE Sant Quirze   10  -  Sant Miquel de Balenyà   0  (LLIGA)
16:00   4a Catalana UE Sant Quirze   4   Ripoll   0  (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 25 de gener de 2014
10:00   Tona   4  - Benjamí UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
10:00   Sant Miquel de Balenyà   5  - Aleví UE Sant Quirze   3  (LLIGA)
10:00   Corcó   2  - Cadet UE Sant Quirze   1  (LLIGA)
12:30   Sabadell   16  - Femení Aleví UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
12:30   Riudeperes   0  - Femení Cadet UE Sant Quirze   2  (LLIGA)
13:00   Tona  5  - Infantil UE Sant Quirze   1   (LLIGA)
16:00   Enfaf "A" ANDORRA   3  Femení (B) UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
19:45   Riudeperes   0 Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   2  (LLIGA)


PARTITS A CASA
Dissabte 18 de gener de 2014
10:00   Femení Cadet UE Sant Quirze   7  - Corcó   0  (LLIGA)
10:30   Benjamí UE Sant Quirze   1  - Folgueroles C   5   (LLIGA)
12:30   Cadet UE Sant Quirze  1  - Sant Julià de Vilatorta   1  (LLIGA)
16:00   4a Catalana UE Sant Quirze   1  - Vinyoles   0  (LLIGA)

Diumenge 19 de gener de 2014
12:30   Infantil UE Sant Quirze   1  - Manlleu   2  (LLIGA)
16:00   Femení (B) UE Sant Quirze   3  - Ripoll   2   (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 18 de gener de 2014
11:00   Ribatana   4  - Aleví UE Sant Quirze   4  (LLIGA)
11:30   Torelló   12  - Pre-Benjamí UE Sant Quirze   0   (LLIGA)
13:00   Unificació Santa Perpètua   3  - Femení Aleví UE Sant Quirze   0   (LLIGA)
13:30  Riudeperes   0  - Juvenil UE Sant Quirze   7   (LLIGA)

Diumenge 19 de gener de 2014
16:00   Vic   3  - Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   0  (LLIGA)

PARTITS A CASA
Dissabte 11 de gener de 2014
10:00   Aleví UE Sant Quirze   6  - Centelles   1   (LLIGA)
11:30   Pre-Benjamí UE Sant Quirze   0  Vic Riuprimer   8  (LLIGA)
16:00   Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   0  Pardinyes   2  (LLIGA)

Diumenge 12 de gener de 2014
10:00   Femení Aleví UE Sant Quirze   4  - Vilanova del Vallès   1  (LLIGA)
16:00   Femení (B) UE Sant Quirze   2 - Castellnou Unió Esportiva   0   (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 11 de gener de 2014
09:30   Folgueroles B   0  - Benjamí UE Sant Quirze   2  (LLIGA)
12:00   Pradenc   0  - Femení Cadet UE Sant Quirze   2  (LLIGA)
12:15   Folgueroles   3 Infantil UE Sant Quirze   6   (LLIGA)
15:00   Sant Boi de Lluçanès   2  4a Catalana UE Sant Quirze   1   (LLIGA)

Diumenge 12 de gener de 2014
12:00    Roda de Ter   5  - Cadet UE Sant Quirze   0   (LLIGA)
16:00   Sant Julià de Vilatorta   9  - Juvenil UE Sant Quirze   2  (LLIGA)

PARTITS A CASA
Dissabte 21 de desembre de 2013
10:00   Cadet UE Sant Quirze   4  - Centelles   6   (LLIGA)
12:30   Juvenil UE Sant Quirze   6  - Taradell   0  (LLIGA)
16:00   Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   4  - Bonaire   1  (LLIGA)

Diumenge 22 de desembre de 2013
12:30   Infantil UE Sant Quirze   0  - Centelles   5  (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 21 de desembre de 2013
10:00   Santa Eugènia   1  - Femení Cadet UE Sant Quirze   16  (LLIGA)
11:15   Sant Pol   0  Femení Aleví UE Sant Quirze   4  (LLIGA)
11:45   Oar Vic    5  - Aleví UE Sant Quirze   3  (LLIGA)
19:00   Solsona   1  - Femení (B) UE Sant Quirze   1  (LLIGA)
Diumenge 22 de desembre de 2013
11:00   Ribatana   2 4a Catalana UE Sant Quirze   2  (LLIGA)

 Descansa   Pre-Benjamí UE Sant Quirze
 Descansa   Benjamí UE Sant Quirze


PARTITS A FORA
Dijous 5 de desembre de 2013
8:00   Moià   0  - Femení (B) UE Sant Quirze   3   (LLIGA) *JORNADA 7. (El partit es va suspendre per mal temps).

PARTITS A CASA
Dissabte 14 de desembre de 2013
10:00   Aleví UE Sant Quirze   3  - Taradell   1   (LLIGA)
10:00   Femení Cadet UE Sant Quirze   1  - Gimnàstic de Manresa   6  (LLIGA)
12:45   Benjamí UE Sant Quirze   1   - Vic Riuprimer REFO   8  (LLIGA) 
16:00   4a Catalana UE Sant Quirze   2  - Cantonigròs   1   (LLIGA)
Diumenge 15 de desembre de 2013
16:00   Femení (B) UE Sant Quirze   9  - Vilomara   0  (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 14 de desembre de 2013
10:30   Sant Gabriel   15  - Femení Aleví UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
10:30   Aiguafreda   5  - Infantil UE Sant Quirze   5   (LLIGA)
10:45   Oar Vic Vermell   16  - Pre-Benjamí UE Sant Quirze   1   (LLIGA)
16:00   Corcó   0  - Juvenil UE Sant Quirze   4  (LLIGA)

Diumenge 15 de desembre de 2013
10:00   Escola de futbol del Ripollès   1  - Cadet UE Sant Quirze   1  (LLIGA)
10:00   Espanyol   4  - Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   1  (LLIGA)

PARTITS A CASA
Dissabte 30 de Novembre de 2013
10:00   Femení Aleví UE Sant Quirze   0  - Sant Feliu de Codines   6  (LLIGA)
11:00   Pre-Benjamí UE Sant Quirze   2  - Calldetenes   7  (LLIGA)
12:00   Cadet UE Sant Quirze   1  - Taradell   2  (LLIGA)
16:00   Juvenil UE Sant Quirze   1  - Santa Eugènia   2  (LLIGA)

Diumenge 1 de desembre de 2013
16:00   Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   4  - Parroquial Santa Eugènia   2  (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 30 de Novembre de 2013
11:00   Seva   7 Benjamí UE Sant Quirze   0  (LLIGA) 
11:00   Avinyó   1  - Femení Cadet UE Sant Quirze   2  (LLIGA)
16:00   Corcó   2  - 4a Catalana UE Sant Quirze   1  (LLIGA)

Diumenge 1 de desembre de 2013
12:00   Torelló   5  - Aleví UE Sant Quirze   5  (LLIGA)
16:00   Sant Vicenç   0  - Femení (B) UE Sant Quirze   2  (LLIGA)

 Descansa   Infantil UE Sant Quirze  (LLIGA)


PARTITS A CASA
Dissabte 23 de Novembre de 2013
10:00   Aleví UE Sant Quirze    4  - Balenyà   3  (LLIGA)
12:00   Benjamí UE Sant Quirze   1   - Pradenc   2   (LLIGA) 
16:00   4a Catalana UE Sant Quirze   4  - Calldetenes   1  (LLIGA)
Diumenge 24 de novembre de 2013
10:00   Femení Cadet UE Sant Quirze   2  - Ripoll   3   (LLIGA)
12:30   Infantil UE Sant Quirze   3  - Calldetenes    4  (LLIGA)
16:00  Femení (B) UE Sant Quirze   3  - Seva   1  (LLIGA)


PARTITS A FORA
Dissabte 23 de Novembre de 2013
11:00   Gurb Negre   10  - Pre-Benjamí UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
11:45   Voltreganès   3  - Cadet UE Sant Quirze   3  (LLIGA)
15:00   Oar Vic   4  - Femení Aleví UE Sant Quirze   0  (LLIGA)
15:30   Oar Vic   1  - Juvenil UE Sant Quirze   2  (LLIGA)

 Descansa   Sant Feliuenc *Equip retirat Femení (A) Preferent UE Sant Quirze (LLIGA)


PARTITS A CASA
Dissabte 16 de Novembre de 2013
10:00   Pre-Benjamí UE Sant Quirze  1  - Folgueroles   6  (LLIGA)
12:30   Juvenil UE Sant Quirze   5  - Torelló   2  (LLIGA)
16:00   Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   5  - Bellavista Milan   1  (LLIGA)

Diumenge 17 de novembre de 2013
10:00  Femení Aleví UE Sant Quirze   2  - Llerona   9  (LLIGA)
12:30  Cadet UE Sant Quirze   2  - Torelló   1  (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 16 de Novembre de 2013

10:00   Puigreig   3  - Femení Cadet UE Sant Quirze   3  (LLIGA)
11:30  Corcó   6  - Infantil UE Sant Quirze   1  (LLIGA)
12:00  Ripollès   5  - Aleví UE Sant Quirze   7  (LLIGA)
14:30  Moià - Femení (B) UE Sant Quirze (LLIGA)  suspès  

Diumenge 17 de novembre de 2013
15:30   Borgonyà   3  - 4a Catalana UE Sant Quirze   1  (LLIGA)
 descans   Benjamí UE Sant Quirze  (LLIGA) 



PARTITS A CASA
Dissabte 9 de Novembre de 2013
10:00  Benjamí UE Sant Quirze   4  - Ripollès Bastiments   3   (LLIGA)
10:00  Aleví UE Sant Quirze   2  - Aiguafreda   3  (LLIGA)
12:30  Cadet UE Sant Quirze   2  - Gurb   0  (LLIGA)
17:00  4a Catalana UE Sant Quirze   3  - Rupit Pruit   1  (LLIGA) 

Diumenge 10 de novembre de 2013
12:30  Infantil UE Sant Quirze   1  - Santa Eugènia   3  (LLIGA)
16:00  Femení (B) UE Sant Quirze   10  - Riudeperes   0  (LLIGA)

PARTITS A FORA
Dissabte 9 de Novembre de 2013

9:45  Taradell   8  Pre-Benjamí UE Sant Quirze   1  (LLIGA)
14:45  Penya Blanc Blava La Roca   4  - Femení Aleví UE Sant Quirze   1  (LLIGA)
 suspès   Calldetenes *Equip retirat - Juvenil UE Sant Quirze (LLIGA)

Diumenge 10 de novembre de 2013
10:00   Manresa   11  - Femení Cadet UE Sant Quirze   2  (LLIGA)
16:00   Pallejà   2  - Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   1  (LLIGA)




PARTITS A CASA
Dissabte 2 de Novembre de 2013
10:00  Femení Cadet UE Sant Quirze   5  - GURB  1   (LLIGA)
12:30  Juvenil UE Sant Quirze  3  - Gurb  4  (LLIGA)

Diumenge 3 de novembre de 2013
10:00   Femení Aleví UE Sant Quirze  0  - Centelles  14  (LLIGA)
16:00   Femení (A) Preferent UE Sant Quirze  3  - Penya Blanc i Blava de la Roca  3  (LLIGA) 


PARTITS A FORA
Dissabte 2 de Novembre de 2013

10:00  Gurb  3  - Benjamí UE Sant Quirze   1  (LLIGA)  *partit corresponent a la jornada del 27 d'octubre
10:00  Torelló  1  - Infantil UE Sant Quirze  2  (LLIGA)
11:45  Voltreganès  2  - Aleví UE Sant Quirze  13   (LLIGA)
15:00  Santa Eugènia  1  - Cadet UE Sant Quirze  5  (LLIGA)
16:30  La Gleva  0  - 4a Catalana UE Sant Quirze  1   (LLIGA) 
18:00  VicRiuprimer REFO  2  - Femení (B) UE Sant Quirze  4  (LLIGA). 


PARTITS A CASA
Dissabte 26 d'octubre de 2013
10:00  Aleví UE Sant Quirze   9  - Roda de Ter   1   (LLIGA)
12:30  Cadet UE Sant Quirze   6  - Tona   1   (LLIGA)
15:30  4a Catalana UE Sant Quirze   1  - SantParenca   2  (LLIGA) 

Diumenge 27 d'octubre de 2013
13:00  Infantil UE Sant Quirze   3  - Avinyó   4   (LLIGA)
16:00  Femení (B) UE Sant Quirze   11  - Montmajor   1  (LLIGA). 


PARTITS A FORA
Dissabte 26 d'octubre de 2013

10:00  Vilassar de Mar   17  - Femení Aleví UE Sant Quirze   0  (LLIGA) 
11:45  Roda   3  - Pre-Benjamí UE Sant Quirze   2   (LLIGA) 
12:45  Berga   1  - Femení Cadet UE Sant Quirze   4  (LLIGA)
16:30  Seva   1  -  Juvenil UE Sant Quirze   1  (LLIGA)

Diumenge 27 d'octubre de 2013

12:15  Atlhetic Prat   5  - Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   1   (LLIGA)


PARTITS A CASA
Dissabte 19 d'octubre de 2013
10:00  Femení Cadet UE Sant Quirze   5  -  Riudeperes   0   (LLIGA)
12:30  Juvenil UE Sant Quirze   1  - Tona   2  (LLIGA)
16:00  Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   3  - Sant Pedor   7  (LLIGA)

Diumenge 20 d'octubre de 2013
10:00  Benjamí UE Sant Quirze   2  - Santa Eugenia "blanc"   9  (LLIGA) 
11:00  Femení Aleví UE Sant Quirze   2  - Cirera   4  (LLIGA) 



PARTITS A FORA
Dissabte 19 d'octubre de 2013

12:15  Taradell   0  - Infantil UE Sant Quirze   3  (LLIGA)
12:15  Folgueroles   4  - Cadet UE Sant Quirze   1  (LLIGA)
16:15  Femení Taradell   0  - Femení (B) UE Sant Quirze   4  (LLIGA). 

Diumenge 20 d'octubre de 2013

11:45  Montesquiu - 4a Catalana UE Sant Quirze  (LLIGA)   suspès  
12:00  Corcó   6  - Aleví UE Sant Quirze   6   (LLIGA)


PARTITS A CASA
Dissabte 12 d'octubre de 2013
(Descansa)  4a Catalana UE Sant Quirze - Calldetenes *Equip retirat  (LLIGA) 
10:00  Aleví UE Sant Quirze   2  - Seva   9  (LLIGA)
12:30  Cadet UE Sant Quirze   9  - Aiguafreda   1  (LLIGA)

Diumenge 13 d'octubre de 2013
12:30  Infantil UE Sant Quirze   7  - Moià   5  (LLIGA)
16:00  Femení (B) UE Sant Quirze   0  - Femení TORELLÓ   0   (LLIGA). 


PARTITS A FORA
Dissabte 12 d'octubre de 2013

10:45  Sant Celoni   2  - Femení Aleví UE Sant Quirze   1   (LLIGA) 
13:00  Corcó   1  - Femení Cadet UE Sant Quirze   14  (LLIGA)
15:00  Manlleu   1  - Juvenil UE Sant Quirze   2   (LLIGA)


Diumenge 13 d'octubre de 2013
17:00  Lloret   4   Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   2  (LLIGA)



PARTITS A CASA
Dissabte 5 d'octubre de 2013
10:00  Femení Aleví UE Sant Quirze   0  - Sabadell    18  (LLIGA) 
10:00  Femení Cadet UE Sant Quirze   2  - Pradenc   2  (LLIGA)
12:30  Juvenil UE Sant Quirze   2  - Voltregà   3  (LLIGA)
16:00  Femení (A) Preferent UE Sant Quirze   2   - Llerona   3  (LLIGA)

Diumenge 6 d'octubre de 2013
10:30  Pre-Benjamí UE Sant Quirze   2  - Camprodon   4 
10:30  Benjamí UE Sant Quirze   0  - Camprodon   2  


PARTITS A FORA
Dissabte 5 d'octubre de 2013

10:00  Sant Julià   2  - Infantil UE Sant Quirze   2   LLIGA
10:45  Sant Vicenç   3  - Aleví UE Sant Quirze   3  LLIGA
12:00  Sant Vicenç   3  - Cadet UE Sant Quirze   3   LLIGA
16:30  Roda de Ter   3  - 4a Catalana UE Sant Quirze   2  LLIGA  

Diumenge 6 d'octubre de 2013
18:00  Femení GIMNÀSTIC   2  - Femení (B) UE Sant Quirze   4  LLIGA 
Comments