Programlar

 

 

Super Screen Capture v3.0

Üreticinin açıklaması:
Ekran görüntüleri yakalamak istiyorsanız, Super Screen Capture işinizi görebilir. Program kendiniz atayabileceğiniz kısayol tuşlarıyla ekran görüntüleri yakalama ve bu resimleri BMP/JPG/GIF formatlarında bilgisayarınıza kaydetmenize imkan sunuyor. Program ile ekran görüntülerinize şekil, ok, yazı ekleyebilirsiniz, ekran görüntülerinizi boyayabilir, yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Zoom Player WMV Pro 5.00 Technology Preview 8 FULL

Desteklenen Video Formats:
DVD, AVI, QuickTime (MOV), XVID, DIVX, Windows Media (WMV/ASF), Flash Video (FLV), Flash (SWF), Cellphone 3GPP (3GP), Ogg Movie (OGM), Real Media (RM/RMVB), VideoCD (VCD), Super VideoCD (SVCD), MPEG (MPG), MPEG2 Program (M2V/VOB), MPEG2 Transport (TS/TP/TSP/TRP/M2T/PVA), MPEG4 (SP/ASP), MPEG4 AVC (H.264), MPEG4 ISO (MP4), Matroska (MKV), Media Center DVR (DVR-MS), VP3, VP6, Digital Video (DV), Motion JPEG (MJPEG), FLIC (FLI/FLC).

Desteklenen Audio Formats:
MP3, Windows Media (WMA), Advanced Audio Coding (AAC), OGG Vorbis (OGG), SHOUTcast (Streaming), Free Lossless Audio CODEC (FLAC), CD-Audio (CDA), Dolby Digital (AC3), Digital Theatre Surround (DTS), LPCM, Monkey Audio (APE), Real Media (RA), MusePack (MPC), OptimFROG (OFR), Shorten (SHN), True Audio (TTA), WavPack (WV), Apple Lossless Audio Coding (ALAC), MIDI, Matroska (MKA), Wave Audio (WAV), MO3, IT, XM, S3M, MTM, MOD, UMX.

Desteklenen Image Formats:
JPEG (JPG), PNG, GIF, BMP, ICO, WMF, EMF, JFIF, RLE, WIN, VST, VDA, TGA, ICB, TIFF, FAX, EPS, PCX, PCC, SCR, RPF, RLA, SGI, BW, PSD, PDD, PPM, PGM, PBM, CEL, PIC, PCD, CUT, PSP, PN.

TIKLA İNDİR

RAR Şifre :www.atfix.com

User Bar Generator v2.2 (1.4Mb)

TIKLA İNDİR


ImmTOO MP4 Convert programı

Arkadaşlar sabahın 4 ü oldu ama bana çok lazım olan bi programdı sizlerlede paylaşayım dedim.MP4 convert programı sizinde bildiğiniz gibi filmleri avi,mpeg'ten MP4 formatına çeviriyor.700 mb lık bir film oluyor 300 mb,böylece harddisk bayram ediyor download lar kısalıyor,kotalar aşılmıyor ,TTnet'e az para ödeniyor.Programın linki altta birde süpriz türkçe yaması var seriali var yani fulll çalışan program.

Serial: 0562DCC7578CC427CC169AC7-5D97-1A87-7FF3
Name: hakan

TIKLA İNDİR


TIKLA İNDİR (Türkçe Yaması)

Vista Icons Set

Vista Icons Set - 237 PNG - 256x256 - 10,6 Mb
Themes: CD/DVD, Control Panel, Folder, Files, Games, Hardware, Network, Other, Printers, Program, Start Menu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TIKLA İNDİR

ClubDJ PRO v2.1.4 with Serial

ClubDJ PRO v2.1.4 | Serial | 32.3 MB
Included ClubDJCodecPack

ClubDJ profesyonelin programı; Hercules DJ konsol desteği, Dac-2 donanım desteği, çabuk medya araması, çift görüntü ön gösterim penceresi, Realtime sahası ve tempo, 14 ses numune düğmesi, Realtime dinamik bpm bulması, EQ'in, Treeview recordcasenin ve çok daha fazlasının olduğu her güverte, 3 bant için 26 işaret noktası!Artı işareti, 'Görüntü motoru' kürsünün, her biri ve her performansı azami dereceye çıkarman için sana yardım edecek.Üst performans!ClubDJ profesyonel v2 yi kullandığın ilk zaman fark edeceksin. dj yazılımı! . Aşırı derecede alçak CPU kullanımı PCni yormaz ve tam performans verir.

Supports More Formats:
Audio Formats: MP3, WMA, OGG, MP34, AAC, M4A, WAV
Video Formats: WMV (NEW for Version 2), AVI, Mpeg1, Mpeg2, DivX, XVid
Karaoke Formats: MP3+G, WMA+G, OGG+G, WAV+G, MP4+G, AAC+G, M4A+G, and also supports zipped karaoke formats!

Powerful Features:
BPM detection (Audio/Video)
Pin-Point Tempo/Pitch controls (Audio/Video)
Ambient Visualizations
Dac-2 Hardware Support
Dac-2 Emulator
Hercules DJ Console Support
Classic Dual Deck Interface
Low latency Play and Cue
Internet broadcasting
Mix recorder
Volume Normalization
Treeview Record Case (See your media as it appears on your hard disk)
Drag and Drop Media Library with re-sizable fields, re-orderable fields, and removable fields
Quick Media Search (Scan your Media Library by artist, title, album, BMP, length, year or genre)
History List
Save & Load Playlists
Shuffle playlist feature
Auto-Crossfading Feature
6 different video transition effects
Hardware acceleration 3D card Support
Custom video performance options to allow you to control quality vs performance
Quick "Fade Now" button
Fast/Smooth Video Transitions
14 Quick Sound Sample buttons
Sound Effects (Reverb, Brake, Echo, etc.)
26 Cue Points for each deck
Cue point indicator
Set Cue points within a fraction of a millisecond
Video Preview Monitors for each deck
Dual Display Support
ToolTips - Easiest way to learn how to use ClubDJ PRO (Preferences = On/Off)
Custom Looping
Loop in loop out
VU Meter display
DRM enabled (Digital Rights Managed)
+12db/-24db 3-band equalizers, automatic gain correction

TIKLA İNDİR


Ulead Gif Animator 5 Full + Video Effects FX

Ulead Gif Animator programı ile animasyonlu gif (animated gif) dosyaları oluşturabilir ve mevcut gifler üzerinde düzenlemeler yapabilir ve bunları kaydedebilirsiniz.

Özellikleri:
# Animasyon sihirbazını kullanarak kolay bir şekilde gif'ler oluşturabilirsiniz.
# Video dosyalarınızı gif olarak kaydedebilirsiniz.
# Resimler, hareketli yazılar ve Ulead PhotoImpact objelerini kullanarak animasyonlar hazırlayabilirsiniz.
# Yazılarınıza ve resimlerinize programla birlikte gelen efektleri kullanarak gif'ler oluşturabilirsiniz.
# Sahne temelli çalışabilirsiniz.
# Yazılarınıza gölgelendirme, neon lamba, yanıp sönme gibi efektler ekleyebilirsiniz.
# Video geçişleri ve video filtreleme yapabilirsiniz.
# Özel sıkıştırma sistemi ile görüntü kalitesini bozmadan giflerinizi sıkıştırabilir ve az yer kaplamalarını sağlayabilirsiniz.
# Sıkıştırma oranını kendiniz belirleyebilirsiniz.
# Gif formatının haricinde avi, autodesk animasyon, mov (quicktime), mpeg formatlarında kayıt yapabilirsiniz.

TIKLA İNDİR


Pc Pitstop Optimize V1.5.8.1

BAĞLANTI HIZINIZI VE İŞLETİM SİSTEMİNİZİ HIZLANDIRIN.KAYIT DEFTERINDEKİ HATALARI DÜZELTİN.

 

 

 

 

 

 

TIKLA İNDİR

Replay A/V v8.04

Program yardımı ile internette izlediğiniz video yada dinlediğiniz sesleri bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
TIKLA İNDİR


AutoCAD 2007

Yeni AutoCAD 2007, kavramsal tasarım ve detaylı çizim işlevlerini tek ortamda sunuyor. Tasarım verilerini yaratma, yönetme ve paylaşma, entegre olarak gerçekleştiriliyor. Kavramsal tasarım özellikleri, tasarım alternatiflerinin kolayca ve hızla oluşturulmasına, sonra da tasarımın üretilmesi için gerekli olan dokümantasyon çizimlerine temel olarak kullanılmasına yarıyor.

AutoCAD 2007, en karmaşık projelerin altından kalkabilecek kadar güçlü iken, yeni başlayanlar için de kolay kullanılabilecek bir ortam sunuyor. AutoCAD 2007 ortamı, yeni arayüzü ile nesnelerin yaratılması için çabuk ve kolay yöntemler sağlıyor. Kavramsal tasarım araçları, 3 boyutlu katı ve yüzey modellemede yenilikler, kolay navigasyon, dinamik koordinat sistemi, görsel stiller, canlandırma, ışık ve malzeme kullanımı, tümleşik "mental ray" motoru ile foto-gerçekçi kaplama (rendering), modelden kesit ve görünüş çıkarma, dinamik bloklar gibi göz alıcı yeni özellikler ile AutoCAD 2007, CAD üretkenliğinde yeni standarı belirliyor.

Autodesk'in endüstrilere özel dikey ürünleri de, AutoCAD platformundaki gelişmelerden ve 3 boyutlu modelleme ortamına getirilen eklerin avantajlarından yararlanıyor. AutoCAD ve Autodesk Revit veya Autodesk Inventor gibi birden fazla Autodesk yazılımı kullanan müşteriler de, veri paylaşımı ve ortak çalışma konusundaki gelişmelerden yararlanabiliyor. Dünyada en fazla satan 2 boyutlu çizim yazılımı AutoCAD LT de yeni sürümü AutoCAD LT 2007 ile, %100 DWG uyumluluğunu devam ettirirken, günlük çizim işlemlerini hızlandırmak için dinamik blok yaratma, katman yönetim araçları, DWF dosyalarını arka planda kullanma gibi yeniliklere donatılmış durumda.

Autodesk "Platform Technology Division" başkanı John Sanders, görüşlerini "20 yılı aşkın süredir AutoCAD'i müşterilerimizin gereksinimlerine yanıt vererek, hatta bu istekleri bir adım öteye taşıyarak geliştiriyoruz. Kullanıcılarımız aşina oldukları AutoCAD ortamında, daha karmaşık ancak kolay kullanımlı araçlar istediklerini bildirdiler. AutoCAD 2007, sunduğu kapsamlı araçlarla, kavramsal tasarımdan dokümantasyona kadar tüm tasarım sürecini kapsıyor" diye belirtiyor.

Autodesk Aboneliği, yazılımın yanında satın alabileceğiniz bir başka değer. Autodesk abonesi olan kullanıcılar, güncel sürümlere anına sahip oluyor, Autodesk'ten direkt web tabanlı teknik destek alabiliyor, kendi kendine öğrenim araçlarından yararlanabiliyorlar.

DOWNLOAD:

http://rapidshare.com/files/5535949/..._1_.part01.rar

http://rapidshare.com/files/5521112/..._1_.part02.rar

http://rapidshare.com/files/5529325/..._1_.part03.rar

http://rapidshare.com/files/6448327/ATC2k7.part04.rar

http://rapidshare.com/files/6454963/ATC2k7.part05.rar

http://rapidshare.com/files/6460618/ATC2k7.part06.rar

Crack:
http://rapidshare.com/files/6463194/...2007_crack.rar

password jamezua
serial 111-11111111

Portable Video Avatar 2.0.0.35

Arkadaşlar, bu program adından da anlaşılacağı üzere, beğendiğiniz videodan bir kısımı alıp hareketli avatar yapmanıza imkan veriyor..

Örnekler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 TIKLA İNDİR

GOM Player

GOM Player, ücretsiz olmasına rağmen harika özelliklere sahip bir çoklu ortam oynatıcısı. Bir çoklu ortam oynatıcısında aradığınız hemen her özelliklik GOM Player'da var. Ayrıca her özelliğini de ayrıntılı bir şekilde kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz.


Tema desteğine de sahip olan yazılım, sistem kaynaklarınızı sömürmüyor. Gömülü codec sistemi sayesinde AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 ... gibi popüler dosyaları doğrudan oynatabiliyor. Yani ekstra codec kurmanıza gerek kalmıyor. Patentli teknolojisi sayesinde bozuk olan veya o an indirmekte olduğunuz ve henüz tamamlanmamış olan AVI dosyalarını oynatabiliyor.

* GOM Player, sorunsuz bir alt yazı desteği sunuyor. Senkronizasyon konusunda ise çok başarılı. İçerisinde alt yazıları düzenleyebileceğiniz, yeniden senkronize edebileceğiniz ayrı bir bölümü var. Böylece ek bir alt yazı editörü kurmanıza gerek bırakmıyor.

* Eğer yüksek çözünürlüklü bir film, bilgisayarınızı çok zorluyorsa, filmin kalitesini GOM Player ile gerçek zamanda düşürerek akıcı bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Yine gerçek zamanda video üzerine efektler uygulayabiliyorsunuz. Bunun yanında istediğiniz an, filmdeki bir sahneyi resim olarak kayıt edebiliyorsunuz.

* Ses konusunda da oldukça esnek davranan GOM Player, ekolayzır desteği sunuyor. Sesi az çıkan filmlerin, seslerinin normal düzeye çıkarılmasını sağlayabiliyorsunuz. Daha kaliteli ses alabilmek için Winamp'ın eklentilerini kullanabilir, gerçek zamanda ses üzerine efektler de verebilirsiniz.

TIKLA İNDİR


BSplayer 2.14.942 full + seriall

 

 

 

 

 

 

TIKLA İNDİR

Norton Ghost 10 Full Version ISO

PART 1 TIKLA

PART 2 TIKLA


Kurulum

Arşivi açın ve çıkan iso dosyasını cd ye yazdırın.Kurulum yapın program ilk çalıştığında lisans anahtarını girin ve activate later a tıklayın.daha sonra patch dosyasını çalıştırın ve programı crack li yapın.otomatik güncellemeyi devre dışı bırakın.

SERı NO : BRCM-6MBM-VBDH-QK96-X86X-BCPD

PATCH :http://rapidshare.com/files/9212696/Ghd.zip


Nvidia DVD Player v2.55

 

 

 

 

 

 

 

TIKLA İNDİR

Vİdlogo V1.1(vİdeolara Logo Ekler)

Bu program videolarınıza istediğiniz logoyu eklemeniz sağlar.


 

 

 

 

 

 

TIKLA İNDİR

Face On Body

Kolay bir foto montaj programı. İlk önce programı kurun...sonra crack dosyasını açıp ordan patch yamasını yükleyin ve sonra programı açın start deyin işlem tamam....

PROGRAM:http://rapidshare.de/files/7868755/FOB_martinvazkes.zip.html

CRACK:http://img394.imageshack.us/img394/2241/18ia27cj6uqio8.jpg

Macromedia Dreamweaver 8

 

 

 

 

 

 

 

http://rapidshare.com/files/7424015/dreamweaver.rar

Adobe Ilustrator CS2

http://rapidshare.com/files/2832869/Adobe.Illustrator.CS2.v12.0.Incl.Keygen-SSG.part1.rar

http://rapidshare.com/files/2836727/Adobe.Illustrator.CS2.v12.0.Incl.Keygen-SSG.part2.rar