Program de consultații Departament Contabilitate Finanțe-Bănci

Semestrul 1, 2017-2018

Nr.

crt.

Nume şi prenume cadru didactic

Zi / oră

     1.           

Prof. univ. dr. Vasile Horga

Marţi, 14-16

     2.           

Prof. univ. dr. Veronica Ştefan

Marţi, 14-16

     3.           

Prof. univ. dr. Leonardo Badea

Vineri, 18-20

     4.           

Conf. univ.dr. Mihaela Teodorescu

Miercuri, 14-16

     5.           

Conf. univ.dr.Violeta Drăgoi

Miercuri, 11-13

     6.           

Conf. univ.dr. Mihai Mieilă

Marţi, săptămâna pară,  10-12 şi 14-16 , B 309

     7.           

Conf. univ.dr. Violeta State

Joi, 14-16

     8.           

Conf. univ.dr. Marinela Manea

Vineri, 18-20, B311

     9.           

Conf. univ.dr. Mariana Zamfir

Joi, 14-16

 10.           

Conf. univ.dr. Maria Toma

Joi, 16 -18

 11.           

Conf. univ.dr. Florin  Radu

Miercuri, 10-12  B212

 12.           

Conf. univ.dr. Marius Coman

Joi, 14-16


Nr.

crt.

Nume şi prenume cadru didactic

Zi / oră

     1.           

Conf. univ.dr. Gabriel Cucui

Joi, 8-10, B012

     2.           

Conf. univ.dr. Valerică Toplicianu

Joi, 14-16, Decanat

     3.           

Conf. univ.dr. Luiza Ionescu

Miercuri, 9-11

     4.           

Conf. univ.dr. Valentin Radu

Luni, 10-12, B 008

     5.           

Lect. univ. dr. Cristina Voinea

Miercuri, 14-16

     6.           

Lect. univ. dr. Ciprian Gîju

Marţi, 12-14

     7.           

Lect. univ. dr. Larisa Preda

Vineri, 10-12

     8.           

Lect. univ. dr. Ileana Istudor

Joi, 14-16

     9.           

Lect. univ. dr. Florina Mocanu

Marţi, 14-16

 10.           

Lect. univ. dr. Loredana Tănase

Marţi, 12 -14


Program de consultații Departament Management - Marketing

Semestrul 1, 2017-2018


Nr.

crt.

Nume şi prenume cadru didactic

Zi / oră

    1.  

Conf.dr.Mircea Duică (sala B003)

Luni 10-12

    2.  

Conf.dr.Cristina Ştefan (sala B302)

Marţi 10-12

    3.  

Prof.dr.Ion Stegaroiu (sala B305)

Miercuri 12-14

    4.  

Prof.dr.Constanţa Popescu(sala B207)

Miercuri 14-16

    5.  

Prof.dr.Dorina Tănăsescu(prof.asoc.)

Luni 08-10

    6.  

Prof.dr.Virgil Popa(prof.asoc.)(sala B208)

Luni 12-14

    7.  

Conf.dr.Andrei Toma (sala B204)

Luni 14-16

    8.  

Conf.dr.Mariana Constantinescu(salaB312)

Joi 14-16

    9.  

Conf.dr.Felicia Dumitru

Joi 14-16

10.  

Conf.dr.Camelia Frăţilă

Marţi 14-16



Nr.

crt.

Nume şi prenume cadru didactic

Zi / oră

    1.  

Conf.dr.Anişoara Duică

Miercuri 10-12

    2.  

Conf.dr.Gabriel Croitoru (sala B006)

Vineri 09-11

    3.  

Conf.dr.Laura Marcu (sala B306)

Vineri 12-14

    4.  

Conf.dr.Ofelia Robescu (sala B305)

Joi 12-14

    5.  

Lect.dr.Mioara Braboveanu

Vineri 14-16

    6.  

Lect.dr.Bogdan Savu (sala B311)

Vineri 14-16

    7.  

Lect.dr.Georgiana Bădicu

Miercuri 12-14

    8.  

Lect.dr.Nicoleta Florea

Marţi 12-14

    9.  

Lect.dr.Andreea Andreiana

Luni 12-14

10.  

Asist. dr. Dorin Iancu (sala B305)

Miercuri 10-12