Program de consultații Finanțe-Bănci

Semestrul 2, 2015-2016

Nr. crt.

Nume cadru didactic

Dată consultație - Locație

 1 Prof. univ. dr. Badea Leonardo Joi, Vineri 08.00 - 09.00, Catedra
 2 Conf. univ. dr. Teodorescu Mihaela Marti 14.00 - 16.00, Catedra
 3 Conf. univ. dr. Mieila Mihai  Marti 12.00 - 14.00, Catedra 
 4 Conf. univ. dr. Dragoi Violeta  Luni 10.00 - 12.00 saptamana impara, Catedra
Luni 12.00 - 14.00 saptamana para, Catedra
 5 Lect. univ. dr.  Gheorghe Dinu Luni 14.00 - 16.00, Catedra 
 6 Lect. univ. dr. Mocanu Florina Vineri 12.00 - 14.00, Catedra 
 7 Lect. univ. dr.  Istudor Ileana Iulia Luni 12.00 - 14.00, Catedra 
 8 Lect. univ. dr.  Preda Larisa Luni 10.00 - 12.00, Catedra 


Program de consultații Contabilitate

Semestrul 2, 2015-2016

Nr. crt.

Nume cadru didactic

Dată consultație - Locație

 1  Prof. univ. dr. Horga Vasile  Joi 14.00 - 16.00, Catedra
 2 Prof. univ. dr. Stefan Veronica Marti 14.00 - 16.00, Catedra
 2  Conf. univ. dr. Cucui Gabriel Vineri 12.00 - 14.00, G101
 3  Conf. univ. dr. Manea Marinela Joi 16.00 - 18.00, saptamana impara, Catedra
Joi 14.00 - 16.00, saptamana para, Catedra
 4  Conf. univ. dr. Radu Florin Miercuri 10.00 - 12.00, G103
 5  Conf. univ. dr. Radu Valentin Luni 12.00 - 14.00, G103
 6  Conf. univ. dr. State Violeta Luni 14.00 - 16.00, Catedra 
 7  Conf. univ. dr. Coman Marius Marti 14.00 - 16.00, Catedra 
 8  Conf. univ. dr. Zamfir Mariana Joi 16.00 - 18.00, Catedra 
 9  Conf. univ. dr. Toma Mariana  Miercuri 12.00 - 14.00, Catedra
 10  Conf. univ. dr. Topliceanu Valerica  Miercuri 14.00 - 16.00, Decanat
 11  Conf. univ. dr. Ionescu Luiza  Joi 16.00 - 18.00, Catedra
 12  Lect. univ. dr. Giju Ciprian  Miercuri 12.00 - 14.00, Catedra
 13  Lect. univ. dr. Voinea Cristina  Luni 08.00 -10.00, Catedra

Program de consultații Marketing

Semestrul 2, 2015-2016

Nr. crt.

Nume cadru didactic

Dată consultație - Locație

 1  Prof. univ. dr. Dorina Tanasescu  Marti 10.00 - 12.00, Catedra
 2  Conf. dr. Andrei Toma Vineri 08.00 - 10.00, Catedra 
 3  Conf. dr. Lucreţia Mariana Constantinescu Vineri 12.00 - 14.00, Catedra 
 4  Conf. dr. Gabriel Sorin Badea Joi 08.00 - 10.00, Catedra 
 5  Conf. dr. Felicia Dumitru Marti 10.00 - 12.00, Catedra 
 6  Conf. dr. Laura Marcu Miercuri 16.00 - 17.00, Catedra 
 7  Lect. dr. Georgiana Dincă Joi 12.00 - 14.00, Catedra 
 8  Asist. univ. dr. Andreea Andreiana  Vineri 14.00 - 16.00, Catedra


Program de consultații Management

Semestrul 2, 2015-2016

Nr. crt.

Nume cadru didactic

Dată consultație - Locație

 1  Prof. dr. Constanta Popescu Marti 14.00 - 16.00, Catedra
 2 Prof. univ. dr. Delia Popescu Marti 14.00 - 16.00, Corpul D, parter
 3 Prof. univ. dr. Ion Stegaroiu Miercuri 12.00 - 14.00, Corpul C, parter
 4  Prof. dr. Virgil Popa Luni 12.00 - 14.00, Corpul M, Etaj I
5  Conf. dr. Camelia Frăţilă Marti 13.00 - 15.00, Catedra 
 6  Conf. dr. Gabriel Croitoru Marti 10.00 - 12.00, Catedra
 7  Conf. dr. Mircea Duică Vineri 08.00 - 10.00, Catedra 
 8  Conf. dr. Anişoara Duică Miercuri  14.00 - 16.00, Catedra 
 9  Conf. dr. Cristina Ştefan Marti 10.00 - 12.00, Catedra 
 10  Conf. dr. Ofelia Robescu Miercuri 10.00 - 12.00, Catedra 
11  Lect. dr. Bogdan Savu Luni 12.00 - 13.00, Catedra
Marti 14.00 - 15.00, Catedra 
 12  Lect. dr. Nicoleta Florea Luni 10.00 - 12.00, Catedra 
 13  Asist. dr. Dorin Iancu Miercuri 10.00 - 12.00, Catedra 
 14 Lect. univ. dr. Mioara Braboveanu Sambata, 10.00 - 12.00, Catedra