Шкільні новини

Будні і свята Троїцьких школярів

    Директор школи Людмила Володимирівна Оченаш розповіла  про досягнення вихованців і проблеми закладу. Вона щиро вдячна педагогічному колективу за добросовісну роботу, адже завдяки наполегливості вчителів, творчому  підходу до будь-якої справи, вмінню зацікавити і дати ґрунтовні знання, учні Троїцької ЗОШ – активні учасники різних районних змагань, конкурсів.

     Учні школи взяли активну участь в підготовці концертної  програми, з якою вони виступили у сільському будинку культури на Новорічні свята. Частина виступу була присвячена проблемам екології. Виступ екологічної бригади не залишив байдужими нікого із глядачів. Найактивнішими учасниками заходу були Люба Марковець, Починок Максим, Величко Діана, Величко Анюта, Пулях Інна, Закревська Аліса, Лисенко Валентин, Цибульський Владислав, Михайленко Вікторія, Валерія Цибульська , Плужник Діана. Нині учасники художньої самодіяльності готуються до Дня Святого Валентина яке відбудеться 14 лютого.

    2 червня 2014 року розпочинає свою роботу пришкільний оздоровчий табір, керівником якого буде Лідія Іванівна Чорноволенко, яка має великий педагогічний досвід, а вихователем – Наталія Володимирівна Щербак. У  таборі планується оздоровити 35 учнів 1-6 класів. Людмила Володимирівна розповіла, що  величезну допомогу школі надає ВП АФ «Троїцька» ТОВ ІПК Полтавазернопродукт» В 2013 році літом, на шкільному подвір'ї поклали плитку і зробили огорожу для квітників, (директор Микола Федорович Мироненко). Господарство забезпечує школярів продуктами харчування – молоком, м’ясом, овочами, фруктами. Микола Федорович завжди цікавиться шкільними справами, щорічно на День знань, на новорічні свята він вітає школярів, дарує подарунки.

    Не стоять осторонь шкільних проблем і місцеві фермери. Директор школи вдячна колишньому учневі Сергію Васильовичу Михайлику,Який допомагає скосити траву на шкільному стадіоні.

    Велика підтримка і допомога ЗОШ надається з боку сільської ради. Сільський голова Любов Олександрівна Сніг постійно вникає у проблеми школи, допомагає їх вирішувати.

    У Троїцькій ЗОШ відповідально ставляться до здоров’я учнів. У сезон тут заготовляють цвіт липи, бузини, висушують його,а взимку діти мають змогу ласувати смачними цілющими чаями. Є в школі й своя тепличка, де вирощується розсада овочів, яку потім вирощують на ділянках. Свої екологічно чисті помідори, огірки,капусту заготовляють на всю зиму, це добре доповнення до меню школярів.

    Останнім часом у селі залишається багато молоді, якій є де працювати, село оживає,створюються молоді сім'ї, народжуються діти. У селі працює дитячий садок, діє Будинок культури. Хочеться вірити, що наповнюваність класів школи теж з кожним роком буде збільшуватись, учні досягатимуть нових успіхів, долатимуть нелегкі вершини на шляху до знань і ще чимало медалістів і переможців олімпіад та конкурсів вийдуть зі стін Троїцької ЗОШ І-ІІ ступенів.