Frecompany‎ > ‎

CZshare


Uploader

  1. Vyberte soubory, které by mohly být zajímavé pro ostatní uživatele a vhodně je pojmenujte.

  2. Proveďte upload, nezapomeňte před uploadem vyplnit vaše partnerské ID.

  3. Propagujte odkaz na vámi uploadovaný soubor, čím více stažení, tím větší provize. :-)

  4. Sledujte výši vaší provize, tento údaj se aktualizuje jednou za den. Příčítá se vám 30% našich tržeb, čili 0,12Kč za každý GiB stažený pomocí profi účtu.

  5. Za vaše vydělané peníze si buď můžete koupit kredit, nebo až výše provize dosáhne v součtu částky 500Kč, můžete požádat o její vyplacení. Provize bude odsouhlasena administrátorem, budeme vás kontaktovat a peníze zašleme na vaši adresu poštovní složenkou, popř. bankovním převod. Peníze lze zasílat i na Slovensko. Peníze vám budou zaslány do 5 pracovních dnů od odeslání žádosti.

REGISTRACE ZDE

Webmaster

  1. Přiveďte na naše stránky pomocí propagačního odkazu co nejvíce nových návštěvníků. Náš systém si bude vámi přivedeného zákazníka pamatovat po dobu 10 měsíců.

  2. Pokud si vám přivedený návštěvník dobije kredit, získáte provizi ve výši 5% z ceny dobíjeného kreditu.

  3. K propagaci můžete použít bannery uvedené na této stránce. V kódu pro vložení do stránky je již automaticky obsažen váš propagační odkaz.

  4. Za vaše vydělané peníze si buď můžete koupit kredit, nebo až výše provize dosáhne v součtu částky 500Kč, můžete požádat o její vyplacení. Provize bude odsouhlasena administrátorem, budeme vás kontaktovat a peníze zašleme na vaši adresu poštovní složenkou, popř. bankovním převod. Peníze lze zasílat i na Slovensko. Peníze vám budou zaslány do 5 pracovních dnů od odeslání žádosti.

REGISTRACE ZDE


Comments